Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma megvertem a kutyámat most...

Ma megvertem a kutyámat most meg lelkiismeret furdalásom van. Emlékszik rá sokáig? Megjegyzik az ilyet?

Figyelt kérdés
Nem ütöttem agyon!

2015. ápr. 15. 23:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Meg kéne tanítani a csönd parancsszóra.

Mondjuk ha nem akartál ugatós kutyát, nem pont jó fajtát választottál...

Egyszerűbb leönteni vízzel vagy hanggal leállítani, nem pedig megütni. Kevesebb ideig is hat. Ha még nincs rendben a sorrend otthon, simán odakap pár alkalom után.

2015. ápr. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Most szomorú szegény.

Ő szokta azt csinálni, hogy a fenekét/punciját nyomja oda hozzánk:D

Biztos tüzel:/

2015. ápr. 15. 23:38
 13/28 anonim ***** válasza:
92%
Szégyelld magad! Egy yorkiet megverni!!!!! Talán nevelni kéne! Vagy anyád/apád téged is jól megvert, mikor valami bajod volt és ezt közölni akartad velük? Kutyát így nem nevelünk.
2015. ápr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
71%
Állatot ilyen miatt megütni...ásd el magad..féreg.
2015. ápr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Fáradt voltam, nem hagyott aludni.

Szerintem te is kiborultál volna.

2015. ápr. 16. 00:27
 16/28 anonim ***** válasza:
Hát ja. De a gyerekedet se vered meg, ha sír, hanem igyekszel kideríteni mi baja van, mit akar közölni.
2015. ápr. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

"Szégyelld magad! Egy yorkiet megverni!!!!! Talán nevelni kéne! Vagy anyád/apád téged is jól megvert, mikor valami bajod volt és ezt közölni akartad velük? Kutyát így nem nevelünk."


A yorki kb. annyira kutya mint amennyire a babetta sportmotor a motoGP-ben.

2015. ápr. 16. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:

Mit versz egy olyan kicsi kutyán,szégyeld magad!

Ezzel csak annyit érsz el,hogy félős lesz és továbbra is fog ugatni vagy nyüszíteni.



A víz nagyon jó idomításra én vizipisztolyt használok,hogy ne zabáljon mindent fel a kerben,jutalom falatot ne feledd adni ha jól csinálta:)

2015. ápr. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Mit jelent nálad a "megverés"? Huzamos csapkodás, vagy egy tasli? Egy tasli/újságpapírral fenékrecsapás nálam még belefér, de nem tudom elképzelni, hogy olyan ideges legyek, hogy többször megüssem a kutyámat. Többnyire csak elég neki megmutatni az összecsavart újságot.


Valószínűleg kevésbé értett belőle, mint ha "kutya-nyelven" utasítottad volna rendre: pl. grabancrázás. Ráadásul lehet, hogy a későbbiekben félni fog az eszköztől, amivel megütötted - ha kézzel, akkor a kezedtől.


Amúgy a yorkik nincsenek cukorból, valószínűleg kevésbé vette a lelkére az incidenst, mint te. Nem fog ezért haragudni rád, nem fogja esténként álomba sírni magát, legfeljebb összezavarodott, mert nem értette, hogy az ugatásból hogy következik a verés. A kutyák a jelenben élnek, nem rágódnak a múlton. A kérdés csak az, hogy a büntetés jól volt-e időzítve, hogy tanuljon is belőle. A düh nem jó tanácsadó. Ha büntetsz, csak hideg fejjel.

2015. ápr. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Ma 04.46

Hát miért szerinted mi, ló?

Teljesen mindegy mi, élőlényt verni primitív emberek szokása.

2015. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!