Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma megvertem a kutyámat most...

Ma megvertem a kutyámat most meg lelkiismeret furdalásom van. Emlékszik rá sokáig? Megjegyzik az ilyet?

Figyelt kérdés
Nem ütöttem agyon!

2015. ápr. 15. 23:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Mondjuk előtte többször figyelmeztetted? Ebben is kell lennie fokozatoknak.
2015. ápr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Szánalmasnak tartom, hogy képes voltál bántani egy ilyen kicsi kutyát.

Nekem is yorkim van, és hidd el, én is voltam párszor fáradt az elmúlt 8 év alatt, de SOHA nem haragudtam rá, ha fáradtan kellett vele foglalkoznom, vagy mondjuk felkelni, és levinni az éjszaka közepén.

Lehet, hogy ő el fogja felejteni, hogy fájdalmat okoztál neki, de remélem Neked még nagyon sokáig lelkifurdalásod lesz miatta...

2015. ápr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
34%

Mi köze annak, hogy a kérdező megütötte a kutyáját, ahhoz, hogy kicsi a kutya vagy nagy?? De most komolyan. Ez a "de hát olyan pici, el kell neki mindent nézni" hozzáállás vezet a pukkancs kis dögökhöz, akik az élő fába is belekötnek és lemorogják a saját gazdájukat az ágyról.

Nem azt mondom, hogy helyes volt megverni, mert nem: a kutya nem ért a verésből, de kistermetű kutyák ugyanúgy ki tudják érdemelni a fizikai büntetést, mint egy doberman! Ha arról van szó, egy yorkit ugyanúgy meg lehet rázni, ahogy egy német juhászt, persze kisebb erővel, de hasonló eréllyel.

2015. ápr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
A meretbek az a koze hozza, hogy wgy ilyen veres sokkal komolyabb seruleseket okozhat es egyaltalan, ez sokkal inkabb erofolennyel visszaeles, mint egy nemet juhasz eseten.
2015. ápr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Nálunk is van olyan,hogy pl ugat,nem hagyja abba 2.szólásra sem akkor kap egy taslit és egy jó hangos NEM-et. Általában ez használ. Bichonjaim vannak,de egy-egy tasli vagy pofon időnként elcsattan. Nyilván én sem teljes erőmből ütöm meg,hogy az összes foga kiessen.

Például mai eset szedem ki a csipáját a kis ebzetnek és a kezem felé kap,kapott is egy pofont utána már eszébe sem jutott a kezem felé kapdosni!


Mondjuk tényleg nem mindegy,hogy mit értesz verés alatt. Ha EGY taslit vagy pofont az miatt nem kell,hogy lelkiismeret furdalásod legyen. De ha többször megütötted annak ellenére,hogy elhallgatott akkor az tényleg gáz!

2015. ápr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Most már lassan ott tartok, hogy el sem olvasom a kutyás kérdéseket, mert szánalmas, hogy mennyi idióta gazdi van!!!! Ez már több a soknál!


Kutyát ugatásért nem verünk!! Fáraszd le, tanítsd, foglalkozz le vele, akkor biztos nem ugat reggeltől-estig!!!!!

2015. ápr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Egész nap ugat... Mert te se szoktál beszélni ugye?...

Nem kell ezért megverni, mivel ez neki egy természetes dolog és nem tudja, hogy miért verted meg.

2015. ápr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Neveld meg és nem fog idegesíteni.. Mellesleg mérettől függetlenül néha indokolt fizikai eljárást alkalmazni kutyáknál. Persze fontos hogy a fizikai hatás ARÁNYOS legyen a kutya méreteivel, és tetteivel. Például ha az Amstaffom odakap a kezemhez, vagy bárhova, akkor nyilván nagyobb sallert kap (nem agyba főbe ütöm) mintha ezt egy yorkie, vagy csivava tette volna.
2015. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!