Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anyukám miért nem engedi hogy...

Anyukám miért nem engedi hogy a kutyámat a fürdőkádban fürdessem meg? mit csináljak hogy megengedje?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Ne fürdesd a kádban.
2015. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk kérdezd meg őt, mi az oka...
2015. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
Mert a kutya általábban piszkos,fürdéskor büdös,és akármilyen bogár lehet benne ha kinti kutya,tegyük fel,hogy kinti kutya bent marad az ázott kutyaszag,meg pár bolha is kiugrál belőle,ami titeket fog szekálni,arrol meg ne is beszéljünk,h a lefolyóba mennyi szőr mehet ami eldugitja(pl border collie,német juhász) plussz a kutya összekarmolhatja a kádat és bele pisilhet (ezek után is lenne gusztusod bele ülni a kádba?) soroljam még?
2015. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4%
Mert aztán ő nem akar egy rühes dög után fürödni.
2015. ápr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Hármas, annyi hülyeséget hordtál össze :D Nem csak a kutyaszőr dugíthatja el a lefolyót, hanem az ember haja is belemegy. A kádat egyébként ki lehet fertőtleníteni, amiket felsoroltál, nem okok.
2015. ápr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
A mi kutyánk a kádnak a közelébe se volt hajlandó menni.
2015. ápr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Egy nyugis kutya után is drámai csatatér a fürdőszoba.Ha még rázogatja is magát,az egész fürdőt lehet takarítani.
2015. ápr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes anyukád van. A kádas fürdetés rendkívül egyszerű: a lefolyóba szűrőt teszünk (és máskor is), az megfogja a szőrt, kutyacsutakolás után pedig kitakarítjuk a kádat (és máskor is). Ezen mit nem lehet megengedni?
2015. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én is ezt mondom neki.. :/
2015. ápr. 18. 23:57
 10/11 anonim ***** válasza:

El lehetne vinni kutyakozmetikushoz is, de azt a 3 ezert én inkább elköltöm másra.


Amíg a kutyák kicsik voltak, a mosdóban fürdettem, de már az egyiktől leszakadna a mosdó, akkora lett. A másikat lehetne még a mosdóban fürdetni, de én mind a kettőt a kádban szoktam, egymás után lefürdetem őket és utána domestossal, egy szivaccsal áttörlöm a kádat. A lefolyó még sosem dugult el, pedig lefolyó szűrőt nem is szoktam használni. Másképpen nem is tudom hogyan lehetne lemosni a kutyákat, ha nem a kádban, mert pl egy lavorban nem lehet úgy leöblíteni a sampont a testéről. Muszáj, hogy folyjon rá a tiszta víz és úgy a zuhanyzóval át kell mosni a szőrét, h ne maradjon benne sampon.


Anyukád egy kicsit túl higiénikus lehet, de hát én szerintem a domestos teljesen fertőtlenít. Vagy tévednék?


Mért, jobb amikor utcáról feljövünk és a kutyám beugrik az ágyba? Az szerintem sokkal durvább. Vagy mondjuk az utcán szagolja a pisiket, aztán véletlen arcon nyal?

Vagy beülök mellé a kocsiba, ránézek, erre a számba belenyal? Olyan is volt, és még élek :D


Az embernek azért van immunrendszere, hogy az ilyen dolgoktól ne legyen semmi baja.

2015. ápr. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!