Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Shar pei kutyáról a legfontosa...

Shar pei kutyáról a legfontosabb dolgok?

Figyelt kérdés

Most fogok kapni egy 7 hetes shar pei kiskutyust, de nem tudok elég sok mindent még...


Kiskorában 1 nap kb mennyi tápot kell adni neki?

hány hónapos korában lehet adni neki húst meg ilyesmit? (tudom hogy csirkehúst soha életében nem ehet)

Hogy tanítsam meg legegyszerűbben hogy szobatiszta legyen?

Hány hónapos korában lehet már kivinni utcára, szabadba?

Hámot vagy nyakörvet vegyek neki?


Köszönöm szépen előre is!



2015. ápr. 20. 15:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Képet kérünk :)
2015. ápr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 bollocks ***** válasza:
Nekem még mindig sántít a történet, úgyhogy a törzskönyvről is szívesen látnék képet.
2015. ápr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Nem sokára töltök fel képet, de már ne is haragudj meg, nem fogom neked bizonygatni hogy törzskönyvezett a kiskutyám, és ha neked sántít a dolog akkor gondold úgy :"D Úgy is az én kiskutyám és én nevelem, én tudom hogy törzskönyvezett és nekem ez elég! Nem kötelező elhinni, nekem nem tesz semmit hogy most elhiszi-e vagy nem.. Ettől függetlenül köszönöm az összes tanácsot, ivott is már! :)

Viszont a szemecskéjét féltem egy kicsit mert még könnyezik neki egy kicsit... Kamillateával borogattam, mostam neki olyan 3-4 óránként. A kérdésem az lenne, hogy mennyi idő után lesz látható a javulás? Esetleg még valami hatékonyabb házi dolog? Mivel most vettem meg a drágát, még nem szeretnék egyből orvoshoz menni, hadd nyugodjon meg egy kicsit még. Köszönöm! :)

2015. ápr. 23. 15:07
 24/24 bollocks ***** válasza:
Nyilván egyszerűbb felháborodni, mint küldeni egy képet vagy belátni, hogy nincs neki. Na mindegy, ha nincs neki, előre irigylem az állatorvosodat, mert a következő pár évre garantált a megélhetése.
2015. ápr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!