Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava vagy westi? Melyiket...

Csivava vagy westi? Melyiket válasszuk?

Figyelt kérdés

Az a helyzet , hogy egy budapesten a negyedik emeleten lakom a kislányommal már van egy yorkink de a lányom nagyon szeretne mégegy kutyát már minden megvan csak nem tudunk dönteni hogy westi vagy csivava legyen.

Ha ajánlotok vmi más kutyafajtát azt is megköszönném.Gyors válaszokat kérek:)


2010. febr. 21. 16:50
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hát figyeljetek én otthon dolgozom nem teljes műszakban de az anyagi létünk engedi.. úgyhogy én szinte egész nap otthon vagyok Kiwit (yorkink)szinte 2 óránként mindig leviszem és este pedig elmegyünk egy 2 órás sétára sztem az teljesen optimális egyébként nagy a lakásunk és a kutyusunk is unatkozik a csivava csak egy ötlet volt westije pedig a barátnőmnek van és ő ajánlotta.nem pont ez a két kutya az ideálom de Kiwike a 3 yorkim gyerekkoromba is mindig az volt szeretnék valami mást is kibróbálni:)
2010. febr. 21. 17:29
 12/19 anonim ***** válasza:

Jessusom :O

Kipróbálni?Nem mondok semmit..

Szerintem próbálj ki egy menhelyi kiskutyát,ők is nagyon aranyosak szoktak lenni,de ha ragaszkodsz a fajtához akkor szerintem legyen csivava..

De jó neked,hogy 2 óránként letudod vinni,őrülnék ha én is letudnám vinni :D

Majd rd meg,hogy-hogy döntöttél.:)

2010. febr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
bischon bolognese. Nagyon barátságos, imádnivaló, gyerekeket is szereti. Ha tehetném a yorkim mellé egy bolognese-t választanék. Westie is aranyos régen én is azt akartam...csivava is cuki:)
2010. febr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csivava!Az van nekem is 6!Hihi "Kicsit" kutyaőrült vagyok!De azért jobb mert nekem is volt westim és nagyon ugatott és a szomszéok nagyon haragudtakmár ránk ezért daadtam az anyámnak mert ő kertesházban él.A lényeg hogy a csivava iszonyú cuki és nem ugat!Legalábbis az enyéim nem ugatnak!
2010. febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát..Akkor már West =) De yorki mellé egy bischon havanese is nyerő megoldás, mert társasági kutya, gyerek barát, és még tanítható is. Sétálni is imád és kutyukkal játszani meg főleg.
2010. febr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mindenképpen csivava . Nekem is van egy csivim iszonyat aranyos okos kedves kutyus . Méretben is jobban megy a yorki mellé. :]


CSIVAVA ! :)

2010. febr. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ezt alaposan meg kell fontolnod...


A west highland white nagyon beteges fajta, hála a szaporítók végett. Rengeteg köztük az allergiára hajlamos egyed. Na meg két terrier együtt tartása is megfontolandó.


Csivavát sem mindegy, honnan veszel, legtöbbjük ideggyenge, a rövid szőrűnek pedig iszonyúan hullik a szőre.


Ha exkluzív kedvencet szeretnél, akkor inkább gondolkodj másban. Kevésbé túlterhelt kutyafajta pl: cavalier king charles spániel (ő a terrierrel is jól kijönne, szőre nem hullik, és akkora, mint egy yorki), de az sem mindegy, honnan veszed.

2010. febr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szia!Én a bichon havanest ajámlom mer nagyon jó kutyák.Nekünk is van kettő.Én eszt a fajtát ajánlom:)
2010. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ám a Póráz két végén c. műsorban ma 2 idegbeteg csivava volt...Ha csivabát veszel meg kell gondolnod elégé jól. mivel van amelyik télleg nagyon sokat ugat és azt bírni idegekkel...:D De más kutya pedig a Bischon havanesét még mindig ajánlom :D
2010. febr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!