Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tesztek ha megláttok az...

Mit tesztek ha megláttok az utcán egy kutyát? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én 2 éve befogadtam egy kutyát, úgy vaol, hogy ideéglenesen maad itt mert szuka és nekünk meg volt egy kanunk. Azért kérdezem mert kíváncsi vagyok ti mit tennétek! A kutya kiderüld honnan van és kidobták azért mert nemugatott, egyébként golden retriever és labrador keverék. Az egész család nahyon megszerette és ittvan még mindíg! (Málna lett a neve) :D Nagyon okos kutya, tud úszni, labzázni meg szabadon sétálni és jár kutyasuliba is.


2010. febr. 22. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig megsimogatom:D Ha pedig olyan betegesnek vagy soványnak tűnik akkor hazaviszem ellátom és mikor jobb állapotba kerül elajándékozom jó helyre:)
2010. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van nálam kaja akkor adok neki, vagy veszek neki! Felhívom a menhelyt hátha tudnak segíteni, esetleg ha eltudom hozni onnan ahol találtam akkor hazaviszem és megpróbálom megkeresni a gazdiját.
2010. febr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Attól függ hogy milyen kutya, ha normális akkor nem csinálok vele semmit, de ha valami megőrült állattal van dolgom akkor vagy futás vagy önvédelem céleszközzel
2010. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Itt nem nagyon vannak kóborkutyák. De ha találkoznék eggyel akkor tuti megsimogatnám. De hazahozni nem tudom mert 3 kutyám van, többet nem tudok vállalni, esetleg megpróbálnék felhívni valakit aki tud segíteni.
2010. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi! Nem tudom egy ember miért vesz kutyát ha nem gondozza vagy ilyesmi, olyan sok ember van aki kidobja ok nélkül. Én a kutyámat úgy szeretem, hogy nem tökéletes. Egy kutya sincs ami az lenne (szerintem).

Én 13 vagyok és nekem a szüleim mondták , hogy hozzam be és itt is maradt.Most van 2 törzskönyves belgajuhászunk.

2010. febr. 22. 20:43
 6/11 anonim válasza:
Itt rengeteg a kóborkutya, és én rendszeresen viszek nekik maradékot (meg a macskáknak is!). Amúgy meg a harapós kóborkutya tényleg nagyon ritka, nem kell tőlük félni.
2010. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Akiteki ***** válasza:
100%

Hazaviszem, aztán órákig hallgatom, hogy veszekszik velem a fiam, hogy már megint begyűjtöttem egy kóbor kutyát.

Utána nekiállok plakátolni és keresni a gazdiját.

2010. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha tudom, megetetem, megitatom. Megnézem, hogy van-e biléta a nyakában, vagy a nyakörvébe van-e írva telefonszám. Ha van, hívom a gazdit (ó, mennyit ültem így 1-1 kutyával a gazdira várva...).

Ha semmi azonosító, lefényképezem, és felrakom a netboardra.

Ha úttesten kolbászol vagy veszélyes helyen, elterelem onnan.

Sajnos hazavinni nem tudok kutyát, csak ezeket tudom megtenni.

2010. febr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megsimogatom, ha tudom megetetem és megpróbálok neki gazdit keresni ismerősök körében ahol jó helye lesz! haza hozni nem tudom...
2010. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Én haza szoktam hozni, de sajnos nem hozhatok haza minden kutyát :( Én is megteszek mindent annak érdekében, hogy a kutya biztonságban érzze magát és a szerető gazdijához visszatérhessen. Csak sajnos olyan sok ember van aki kidobja.
2010. febr. 23. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!