Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnám a 2éves njuhász...

Hogy tudnám a 2éves njuhász kutyámat arra tanitani h nappal is ugasson?

Figyelt kérdés
Most kaptam tesómtol a kutyát. Nappal nem szándékszik ugatni és beenged mindenkit. Lehet "hamisabbá"tenni még?

2015. máj. 9. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem igazán. ő ilyen. ha megszeretnéd változtatni vidd el örző-védő foglalkozásra. előtte meg a kötelező alap oktatásokra.
2015. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
örülj, hogy nem ugat, te sügér!
2015. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
annak örülnék ha te nem ugatnál. Valakinek fontos a ház védelme tudod? Amugy meg ha nem tudsz értelmesen hozzá szolni ink fogd be
2015. máj. 9. 20:38
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Én nem ugatok, így már van okod rá, hogy örülj, szóval tedd is meg, és ne kaffogj :)
2015. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
(értelmes válasz: aki be akar törni, azt nem riasztja vissza egy kutyuli. A betörők könnyen leszerelik a kutyát, ha akarják.)
2015. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
gratulálok h megtanultál ilyen hamar beszélni. Ezért jár a keksz. Am meg ha engem nem zavar a kutya ugatás akkor miért ne. Szerintem nem jön ha úgy van tanítva.
2015. máj. 9. 20:47
 7/14 anonim ***** válasza:

Igaza van annak aki azt mondta, hogy ha be akarnak törni, be fognak egy kutya mellett is.

Mivel hogy most kaptad (gondolom akkor most került a házhoz) még valószínűleg nem tekinti sajátjának az udvart, ezért nem őrzi. Fogja, ne aggódj, de akkor sem fogja végigugatni a napot, sok nagy kutya cska megmutatja, hogy ő ott van, és ennyi elég a kint lévőknek. Az én kaum sem ugat egyfolytában.

Amúgy meg örülj, hogy nem ugat, mert az agyadra menne idővel.

2015. máj. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, ház védelemre, meg riasztót, és biztonsági kamerát használj, ne kutyát. Manapság már ők nem sokat érnek egy keményebb betörővel szemben.
2015. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
örülj, hogy nem ugat, te sügér!
2015. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mondasz egy címe? Megmutathatom ám mennyire "nehéz" elintézni a kutyulit :)
2015. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!