Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya etetése?

Kiskutya etetése?

Figyelt kérdés
2 hónapos tacskót fogok nemsokára kapni, hogyan etessem? Csontot még nem kaphat, de szeretnék neki húst adni. Milyen húst és hogyan? 2 részletbe vagy egyszerre? Mindegy hogy reggel vagy este? Sima vizet kell innia?
2015. máj. 13. 15:24
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Naponta négyszer etesd, majd 3 hónapos korától háromszor, kb. féléves korától reggel-este elég.

Jó minőségű kölyök tápot ajánlok számára (Brit, Josera Kids). Neten rendelhető, házhoz szállítják.

Inni sima, friss vizet kapjon.

Ha hússal szeretnéd etetni, keress rá a BARF etetésre.

Mindenféle húst kaphat, de disznóhúst és vadhúst csak jól átfőzve, mert halálos betegséget kaphat tőlük!

Csöves csontot (ilyen pl. csirke combcsontja) pedig sütve-főzve NE kapjon, mert szilánkosra törik és átszúrhatja beleit.

Baromfihús mehet nyersen is.

Ha főzöl neki, elég csak sima vízben megfőzni a húst, só és más fűszer nem kell neki. Kaphat mellé főtt rizst is.

2015. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
11-es, linkeled nekem facen a csoportot? Akár privibe is. Köszi.
2015. máj. 13. 16:38
 13/33 A kérdező kommentje:
14, köszönöm a válaszod. Rizst sima vízbe főzzem?
2015. máj. 13. 16:42
 14/33 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva? Könyörgöm, annyira egyértelmű, hogy ivóvíz kell a kutyának. És ne etesd össze-vissza! KUTYATÁPOT ADJ NEKI! A maradékkal nem fogtok jól járni!
2015. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Én nem írtam olyat hogy maradékot adnék neki :o Hol olvastad????
2015. máj. 13. 16:55
 16/33 A kérdező kommentje:
Mégha válasz lenne... de ez nem válasz! Legalábbis az én kérdésemre biztos nem! Ha kötekedni jársz ide, az nem az én bajom, én jelentelek szívesen, aztán majdcsak ki leszel tiltva!
2015. máj. 13. 17:00
 17/33 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok. Írjatok csak, én meg jelentem ha nektek ez tetszik!
2015. máj. 13. 17:01
 18/33 anonim ***** válasza:
Milyen vízben akarnád főzni a rizst? Most komolyan kérdezem!
2015. máj. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Lehet akár enyhén sózni, táppal főzni stbstb.
2015. máj. 13. 17:07
 20/33 anonim ***** válasza:
Dehogy lehet táppal főzni! A tápot beáztathatod vízbe, ha a kutyát esetleg öreg, de egyébként felesleges! Hol olvastad ezt?
2015. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!