Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Engedelmességi tanfolyamért...

Engedelmességi tanfolyamért minden esetben fizetni kell?

Figyelt kérdés

Mi van akkor, ha az én kutyám hátránnyal indul a tanfolyamon, és a megadott idő alatt nem sikerül elsajátítani a feladatokat, emiatt nem vehetrészt a vizsgán. (vagy megbukik).

Olyankor ha újra ki akarom járni a tanfolyamot, hogy meglegyen a papír, akkor újra ki kell fizetni a tanfolyam árát vagy csak max a vizsgadíjat?


2015. máj. 18. 14:17
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb ha abbahagyod a szakmát. A kutya a fájdalomból ért?

Nekem cseh farkasom van, és még soha nem verekedett, de mindig ő a falkavezér bármilyen csoportban.

2015. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
0%
Nicolas Cage boszorkányvadászat c. filmben csináltam a kaszkadőr jeleneteket cseh farkasokkal, szerintem téged jól átvágtak azzal h cseh farkasod van ... De ha gondolod írj priviben egy telószámot megbeszélünk egy időpontot és elviszlek igazi cseh farkasokhoz akik igen is a poziciójukért nap mint nap verekszenek . Nekem hiába mondod h a te kutyád falkavezér de ez harc nélkül nem megy esetleg ha csivavákkal éltek együtt ;)
2015. máj. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Hagyd, már megint egy olyan szakember keveredett ide, akinél ott van A Nagy Igazság, és az istennek nem fog soha engedni belőle, mert őt már ne tanítsa senki, verekedni kell és kész :)) Kollegám dolgozott farkasokkal (mármint farkas farkassal, nem hibriddel meg farkaskutyával), úgyhogy véletlenül tudok róluk ezt-azt. Sokat mesél róluk, de valahogy verekedős sztorit sose hallottam tőle. Medvével, tigrissel, vaddisznóval kellett agresszióznia, sőt, lóval is, de a farkas valahogy kimaradt. Biztos azért, mert tök béna volt hozzájuk :) Meg is ették volna reggelire.
2015. máj. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%

Akkor valóban biztos nagyon béna volt... Szerintem igazatok van csináljátok csak a családi kutyaiskolát más látom nem igazán megy az ész osztáson kívül . Én sok mindent letettem az asztalra kutyázás terén( sokan ismernek) de sem te sem a társad nevét nem hallottam. Úgy gondolom nekem az dumáljon aki valamit konyít is hozzá. Én is dolgoztam farkasokkal 25 főből állt a falka ott etetésnél igenis kő keményen ment a harc. ( biztos azok valami selejtes egyedek lehettek )

További jó kutyázást , szép napot!

2015. máj. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem én sem hallottam még a tiédet, na most akkor mi van? :)

Ismerek olyanokat, akiknek nevük van, de nem érdemlik meg. Inkább maradok ismeretlen, de tényleg eredményes :)


Ezer ilyen vitát láttam-hallottam már; a munkakutyások többsége soha a büdös életben nem fogja elismerni, hogy másnak is van értelme, mint a helyezéseknek, érmeknek meg pontszámoknak. De a tapasztalat azt igazolja, hogy szükség van erre. Még a tüköriskolákra is szükség van, hiába parasztvakítás az egész, ha egyszer élhetőbb, mai igényeknek megfelelőbb utat kínál. Az más kérdés, hogy milyen minőségben :) De erre van igény. Te választhatsz, hogy ezt felismered, és utánanézel, hogy mire is jó ez a családi kutyázás, pusztán szakmai érdeklődésből, ha másból nem; vagy csak távolról fröcsögsz (mert látod, mondtam én, hogy az lesz a vége), hogy ez az egész hülyeség, mert Te, A Nagyon Régóta Kutyakiképző megmondtad.

2015. máj. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
0%

Nem fröcsögtem leírtam az igazat.

De mivel te úgyis jobban tudsz mindenkinél mindent ezért ez maradjon meg neked azzal a pár menhelyi tapasztalt éveddel . Ez egy divat Magyarországon mindenki állatvédő és kiképző.

A fele ideggyenge kutyán egy injenció segítene nem kellenének az önjelölt sztárok. Ennyire egyszerű!

2015. máj. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Rajtad pedig egy fejlövés segítene, mert ennyire ostoba embert még életemben nem olvastam. Te is 'ideggyenge' vagy valószínűleg, remélhetőleg hamarosan kihal a te 'kiképző' fajtád.
2015. máj. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Na, csak kibújt a szög a zsákból :) Öljük meg, az egyszerűbb. Ezt meghagyom neked, én jobban szeretek segíteni.
2015. máj. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
0%
Örülök h ennyi buzgómócsing van és egyre több hülye kutya. Köszönhető a rehabnak ês az egyéb marhaságnak. Remélem kispalikee te is kiképző leszel. Nah megyek kutyázni szép napot nektek!
2015. máj. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Mi bajod van azzal, ha valaki kutyákat rehabilitál? Csak kíváncsiságból. Normális, boldog, felszabadult élete lehet a kutyának, mi ebben olyan marha rossz? :) Mármint értem én, hogy melós, de ha egyszer nem neked kell vele melózni, akkor mi ez az agresszív elutasítás?
2015. máj. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!