Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Engedelmességi tanfolyamért...

Engedelmességi tanfolyamért minden esetben fizetni kell?

Figyelt kérdés

Mi van akkor, ha az én kutyám hátránnyal indul a tanfolyamon, és a megadott idő alatt nem sikerül elsajátítani a feladatokat, emiatt nem vehetrészt a vizsgán. (vagy megbukik).

Olyankor ha újra ki akarom járni a tanfolyamot, hogy meglegyen a papír, akkor újra ki kell fizetni a tanfolyam árát vagy csak max a vizsgadíjat?


2015. máj. 18. 14:17
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%

Az embereket szokták rehabilitálni.

A kutyákat meg kell tanítani a helyes viselkedésre. Én is járok házhoz problémás kutyákhoz de nem használom ezt a szót .

Nem a gazda által elrontott kutyákra írtam az injekciót de az esetek 50%-ában altatnám .( ideggyenge kutyára értem . )

2015. máj. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy újat mondok, de a kutyákat is szokták :) Nem minden viselkedéskorrekció rehabilitálás, félreértés ne essék, ismerem a szó jelentését, csak az egyszerűség kedvéért ezt használtam.

Viszont nem is minden leideggyengézett kutya ideggyenge. Hálisten elég ritka jelenség, a többséget simán csak félrenevelték, ami túlérzékenység formájában (is) jelentkezett náluk. De ha ezt nem próbálod meg kezelni, hanem rögtön lealtattatod, akkor sose derül ki, hogy mennyit lehet javítani rajta.

2015. máj. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Azért ezekkel tisztába vagyok az ilyenekkel. De leszűröm h van e értelme vagy sem.
2015. máj. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
A Boszorkányvadászat filmben úgy tudom Horkai Zoli farkasai szerepeltek nem kutyák.
2015. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
A Horkai Zoli farkasai voltak a sziklán, a cseh farkasok játszották a harapós jeleneteket de ezt csak nektek súgom meg mivel mint írtam a harapós jeleneteknél én voltam a kaszkadőr;)
2015. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!