Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elviselhetetlen szagú bélgázok...

Elviselhetetlen szagú bélgázok. Ez ilyenkor normális?

Figyelt kérdés
2. napja BARF-ozunk és ma elkezdett iszonyatosakat fingani a kutyám. :D Alig lehet megmaradni mellette. Ez így normális vagy én rontottam el valamit? A széklete pont jó volt csak a végén nyomott ki valami fehér nyákosat de nem féreg volt. Trutyi csak. (féregtelenítve is van rendszeresen)

2015. máj. 29. 20:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

az én kiskutyám (majdnem 8 hetes) is iszonyatosakat pukizik, leginkább álmában

és igazán alattomos, mert hangja az nincs :D

2015. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Fokozatosan kell átállni a másfajta etetésre.
2015. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mindenhol az volt, hogy erre nyugodtan át lehet állni egyből.
2015. máj. 29. 20:34
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá kell szoknia a szervezetének a jó minőségű tiszta fehérjéhez. Mi már több mint egy éve BARF-ozunk, nincs tőle bélhangja, bezzeg mikor tápot evett... :)
2015. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Utolsó és eleinte nektek is volt ilyen tünete?
2015. máj. 29. 20:39
 6/22 anonim ***** válasza:
Igen, az első pár napban, míg meg nem szokta a tiszta húst. Na de előtte a táptól brutálisat produkált hosszú távon :)) Ne aggódj, el fog múlni amint megszokja a nyers kosztot a kutyus!
2015. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nálunk nem volt gond táppal csak allergiás tünetei lettek az orvos meg azt mondta, hogy nem beszél nyíltan a prémium táposok ellen DE egy vadon élő vagy kóbor állattal ilyen gondok érdekes nincsenek. :D Tesztet nem ajánlotta,mert 42 ezer és a 95 anyagból, amire allergiás lehet megvizsgálják huszon párra. Szóval ezért a BARF :D Akkor megnyugodtam. Köszi! :)
2015. máj. 29. 20:57
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem etesd meg rózsával, és akkor rózsaillatút fog fingani !!! :D
2015. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ha poénkodni akarsz legalább arra figyelj, hogy más is röhögjön rajta ne csak te. Lúzer.
2015. máj. 29. 21:06
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár napban bármilyen tünet normális :) Ha egy-két hét múlva is ereget, akkor gondold át, hogy nem kapott/talált-e valami olyat, ami ezt okozhatja.
2015. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!