Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweiler etetése 8 hetes-8...

Rottweiler etetése 8 hetes-8 éves korig?

Figyelt kérdés
Azert kerdezem mert nagytestu es a fajta miatt is, hogy jol menjen minden. Talalok neten valamit? Ami direkt nagytestu esetleg Rotira van? Ja es Bafr-al etetnem ( nyershus, zoldseg) Huson, csonton, zoldsegen kivul mire van meg szugsege? ( Vitamin stb)

2015. jún. 20. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A BARF jó, zöldkagyló kapszulát, és csukamájolajat adhatsz kiegészítőnek. Más vitamin nem kell, a belsőségekről (lép, máj, esetleg hal) hetente egyszer ne feledkezz meg!
2015. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja igen, hetente legalább kétszer adhatsz neki nyers tojást, (akár az összezúzott héjával együtt) és joghurtot vagy kefírt. (Jót tesz a bélflórának és imádják...)
2015. jún. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom. Rotira nem kell jobban figyelni? csípő diszplázia, meg ugy tudom gyenge csontozatra is, vagy lehet ez egy.. :D az atlagnal nem kell kevesebb kaja nekki? vagy most hogyan adogoljam? Nem vagyok tisztaban az adagokkal... mert ugye kolyoktol teljes oreg korig mashogyan kell etetni. meg figyelni is kell hogy ne nojjon gyorsan. most akkor mi legyen? :D nagy segitsegre szorulok, nem akarom elrontani a kutyat "majd"
2015. jún. 20. 20:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is rotim van, mondjuk mi három éves korában kezdtük el a Barf-ot. Kölyökkorban 4-5%-ot lehet neki adagolni, több alkalommal naponta, úgy tudom. A Face-n van egy BARF csoport, lépj be oda, ott többen etetnek kölyköt nyersen.
2015. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
most ezt talaltam "Kölyköknél kiindulásképpen az aktuális testsúly 10%-a a napi adag, amíg el nem éri felnőttkori testsúlyának 3%-át, ekkor fokozatosan le kell csökkenteni az adagot a 2-3%-ra." de most sem tiszta nekem :D meg nagyobb testu kutyakat mashogyan kellene etetni.. fu nem tudom :D
2015. jún. 20. 21:06
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
önálló etetés van. ki van rakva esőmentes helyre a 10 kg-os kutyatáp és akkor esznek belőle, amikor jól esik. hetente 3 szor kapnak csontot, kohyhai maradék kajákat naponta. 3 rotinak 3-4 napra elég a 10 kg táp.
2015. nov. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!