Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S reggelre hatalmas seb...

S. O. S reggelre hatalmas seb a kutyámon, mitől?

Figyelt kérdés

Reggelre borzalmasan nagy seb lett a kutyámon,bolha irtóztam következő napra sem múlt ,majd gyógyfüves fürdőbe tettem és mégis rendületlenül vakarózik.

Fotó csak erős idegzetűeknek: [link]



2015. jún. 20. 20:05
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom ,minden esetre átfürdetem kamillás fürdőbe.De az a legrosszabb hogy nem is eszik nem lehet ez valami vitaminhiány vagy ilyesmi?
2015. jún. 20. 21:10
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Az nem vált ki ilyen hirtelen reakciót szerintem.


Egyebet szerintem nem nagyon tudunk mondani, mint hogy vidd orvoshoz. A kamillás fürdő gondolom jó ötlet volt. Fertőtlenítsd le Betadinnal rendszeresen, amíg el nem jutsz orvoshoz. Ha nincs otthon, találsz autó mentődobozban sebfertőtlenítő oldatot. És próbáld valahogy megakadályozni, hogy vakarja.

2015. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

ok köszönöm azért a segítséget

sikerült orvost találni hála istenek, addig könyörögtem egynek hogy kijönnek reggel ha kicsit messziről is

2015. jún. 20. 21:23
 14/20 anonim ***** válasza:
Megírod majd, hogy mi volt?
2015. jún. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ez nem bolhától van. Ha lehet, ne tegyél rá semmit.
2015. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nincs kocsid? Azzal elmehettél volna a legközelebbi városba dokihoz.
2015. jún. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 sippara ***** válasza:
71%
Kézrátétes dokit hívtál, aki úgy egyébként ránézésre elemez bőrkaparékot, vért, meg még ki tudja mit? Mert ha nem, akkor kb halottnak a csók kategória, ne szórakozz már, egy kéznyi seb van a kutyán, mi kéne, hogy eljusson egy normális rendelőbe és ne a kifogásokat keresd meg házi szerekkel kenegesd?
2015. jún. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Először is nincs kocsim de ha lenne sem mennék vele semmire mert falu helyen általában állatorvos disznót,lovat,tehenet kezel.Mégis mit gondolnak hogy ezeket beülteti maga mellé az anyósülésre az ember és beülnek vele a váróba.Itt az orvos házhoz jön nincs is rendelője.

Egyébként élősködő atka nyálára volt allergiás az okozott neki olyan viszketést hogy kikaparta saját magát.

2015. jún. 21. 09:38
 19/20 anonim ***** válasza:
40%

Nincs kocsid? Azzal elmehettél volna a legközelebbi városba dokihoz.


Azzal elmehettél volna a legközelebbi városba dokihoz.


A legközelebbi városba.


(olvasási segédlet)

2015. jún. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Na igen a kutya viszont képes ilyen sebet csinálni kevés idő alatt csak ez tűnt annyira szabályosnak, hogy nem igazán vettem számításban,mivel fogaival nehezen éri el a vakaró mozgás meg nem kör alakban, hanem egy szabálytalan vonal alakban valósul meg szerintem de láttam már furcsaságokat. A lényeg,hogy kezelve lett. :)Mit kapott rá?
2015. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!