Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pusztul el a kutyák...

Miért pusztul el a kutyák többsége a csiptől?

Figyelt kérdés

Tudom már régóta kellett volna csipeztetni a kutyáimat.. de még nincsenek! Félek mert rengeteg olyan esetről hallottam, hogy elhunytak a csipeztetés után! Miért van ez?


Egyébként most bajban vagyunk mert jött ilyen papirka amin elkérték a csip számát a kutyáinknak! :(



2015. jún. 21. 14:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hal bele egy kutya sem a chipbe, ott vmi más gubanc volt, és tanuljuk már meg, hogy CHIP!!!! A szúnyogok csípnek oké? Annyi helyen olvasom és borzasztóan idegesítő.
2015. jún. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Honnan szedted ezt az ökörséget?Több száz kutyás van fent pl.a Facebookon az ismerőseim között.Vannak több száz kutyás menhelyeken dolgozók és önkénteskedők is.Érdekes módon senki nem számolt be arról az évek alatt,hogy chipezés miatt halt volna meg kutya.

Hivatalos boncolás igazolta az állítólagos elpusztult kutyáknál,hogy a chipezésbe pusztultak bele?

2015. jún. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

mivel a hozzád hasonló trehány és értelmileg kihívásokkal küszködő gazdik ,minden megtesznek , hogy minél kevesebb lóvéból megússzák a kutyájuk fenntartását. szerintem egy komolyabb pénzbírság esetleg észre téríthetne .

az elhullás oka pedig az ,hogy a ............ gazdik kutyái sajnos pusztulásra ítéltettek. egyszerűen mert a napsugárzás,és a mágneses terek veszélyesek az agyhalottakra :)

2015. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!