Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek hogyan tudnám...

Szerintetek hogyan tudnám meggyőzni anyát, hogy örökbefogadhassak egy kutyát? (16/F)

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve szeretnék egy kutyust magam mellé, de anya nem engedi és ha rákérdezek, hogy miért, akkor azokat a válaszokat kapom, hogy szerinte ez csak valami újjabb hirtelen fellángolás nálam, meg hogy ő nem fogja levinni sétáltatni (panelban lakunk), meg ő nem fogja etetni, meg nem fogja ő fizetni az etetését sem.


Nah, akkor vegyük sorra a "problémákat":

1, ha már 1 éve szeretnék egy kutyát akkor nem hiszem hogy hirtelen fellángolásról beszélünk.

2, alap járaton én egy otthon ülős típús vagyok, mert utálok egyedül sétálni, de ha van társaságom akkor bár meddig el tudnék sétálni.

3, a kutyát nem neki, hanem magamnak szeretnék szóval szerintem egyértelmű, hogy én etetném.

4, nem kellene neki semmit költeni rá hiszen nem azért járok dolgozni az OBI-ba meg a TESCO-ba, hogy legyen pénzem piára, drogra vagy cigire.


És az egészben az a legszomorúbb, hogy anya tudja, hogy élek-halok az állatokért. :/


Ha esetleg valakinek lenne bármi ötlete ezzel az üggyel kapcsolatban azt nagyon megköszönném, ha megosztaná velem.



2015. jún. 25. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

Küldd el neki emailban, meg képet is kutyákról. Nálam bevált. ;)

Bár ha cigire, drigra, italra költesz inkább ne legyen kutyád…

2015. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 egy naaagy fan válasza:

Azt írta, hogy NEM arra költi.

Mondtad már ezeket az erveket?

2015. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Sz#r ugy.Tedd azt amit az 1. valaszolo mondott.Ha akkor sem engedi akkor van egy jatek aminek a neve Ebnevelde.
2015. jún. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Járj ki menhelyre onkentesnek. Ha latja hosszutavu elszantsagod, elobb utobb be fogja latni h nem fellangolas. Raadasul addig is segitesz allatoknak es isnerkedsz fajtakkal
2015. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz: kezdj el menhelyen önkénteskedni, sétáltatni. Hátha ebből látja anyukád, hogy mennyire komolyan gondolod, plusz még jót is teszel. Esetleg kérd meg majd anyudat, néha kísérjen el ő is.
2015. jún. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A menhelyes ötleten én is elgondolkoztam, de az a baj, hogy a legközelebbi 50 percnyi buszozásra van tőlem, ami nem rossz, csak az naponta vagy kétnaponta oda-vissza túl drága lenne.
2015. jún. 26. 11:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem muszáj naponta, én is heti egyszer járok hétvégén, a munkám miatt nem megy sűrűbben.

Most maximum elbuszozod az a pénzt, amit amúgy a kutyádra költenél, ha már lenne.

2015. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!