Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfojtották a kutyámat!...

Megfojtották a kutyámat! Valakivel hasonlo?

Figyelt kérdés
Erről nehez irni de az allatorvos szerint meg most kell korbekerdezni. Szoval. Mult het hetfon kb 8-kor csaladdal elmentunk biciklizni es az 5,5 eves nj kutyink otthon maradt. Jo hazorzo idegeneket nem enged be (bar a kaja a gyengeje). A csalad tobbi tagja meg elment vmi boltba en mrg hazamentem. mikor bementem a kertbe es a kutya nem jott elem. Hatramentem es lattam h fekszik. Mintha aludna. Fura volt es ahogy kozelebb mentem lattam hogy nem lelegzik. Gondolom tudjatok mi jott ez utan. Ugy bogtem h alig lattam a tarcsazon a szamokat. Hazahivtam mindenkit. Apa elvitte a kutyat az orvoshoz . az orvos kideritette hogy MEGFOJTOTTAK SZEGENYT!!! BUDAÖRSön!!!! Ilyen tortent mar veletek???? Ez ota eltelt par nap de mostanra tudtam annyira feldolgozni h irni tudjak rola.

2015. jún. 28. 15:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%

Ahol feküdt a kutya oda rálehet látni valamelyik szomszédtól?

Nem tudom én nem nagyon mernék valahova beugrani, és a kutyát fojtogatni az udvar közepén. Ehhez azért bátorság, és indíték is kell.

2015. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
32%
Akkor sem hiszem, hogy csak úgy meglehet fojtani egy német juhászt...
2015. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellemes téma, de jó lenne tudni hogyan fulladt meg. Allergiás reakció, emberi kéz, vagy esetleg huzal által? Eléggé eltérnek a nyomai, és ad némi plusz információt.

A közvetlen szomszédokat kérdezd körbe, illetve nézd át, hogy elvittek vagy elmozdítottak-e bármit is. Ha nem vittek el semmit, akkor még könnyen lehet, hogy visszatérnek, mert már tiszta a terep. Errefelé a vagyonosabb házaknál cigányok mérgezték meg a kutyákat, aztán később mentek be fosztogatni.

2015. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kutya fojtás által hal meg, annak jele van. Nem úgy néz ki, mint amelyik simán alszik. Nyelv kilóg, elszíneződve, szem bevérezve, stb.
2015. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!