Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szeret engem?

Miért nem szeret engem?

Figyelt kérdés
A papámnál van egy német juhász.Ha megyek,akkor örül nekem is,felugrál rám,de nem igen lehet megsimogatni,mert egyből elmegy.Ha odamegyek hozzá és meg akarom simogatni,akkor is mindig elmegy.Soha nem jön oda hozzám,csak akkor ha valamit eszek,vagy kaját adok neki.Mindig csak a többiekkel törődik,hozzám nem jön oda,akkor sem ha hívom.Pedig szoktam vele labdázni,meg szoktam simogatni,szoktam neki adni jutalomfalatot meg sokmindent.Meg úgy általában jól kijövök az állatokkal.

2015. jún. 28. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy köztetek ő a falkavezér, így ő dönt.
2015. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem engem tekint a gazdájának.Vagy apámat vagy a papámat.De más kutya vagy macska hagyja,hogy megsimogassam.Pedig őt minden héten látom.
2015. jún. 29. 00:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem arról van szó, hogy nem szeret, csak nem tekint eléggé dominánsnak, hogy lesse minden mozdulatod, azzal pedig, hogy te futsz állandóan utána, csak méginkább alátámasztod ezt a helyzetet. El kellene érned, hogy a kutya keresse a Te társaságod és figyelmed, és nem fordítva.

Tapasztalatból írom, 11 voltam, mikor először lett kutyánk, egy labrador retriver keverék, kifejezetten családi kutya, szinte egész nap vele voltam, álandóan játszottunk, tanítgattam, nasival tömtem, mégis ha többen voltunk kint, mindenki más érdekesebb volt nálam, ha pedig apámat meglátta, egyenesen hoptákba állt tőle, és már mást észre sem vett, mert ő volt a domináns.

Most németjuhászom van, és bár kerül fordul tesztelgeti még hol a helye (még csak 1,5 éves), ha én kint vagyok vele, senki más nem érdekli. Egy ismerősünk épp a minap játszott vene, és visszavitte ugyan neki a labdát és a frizbit de minden egyes alkalommal figyelte a mozdulataim, hátha magamhoz akarnám hívni. A parkban meg el sem megy, ha más dobja el neki a botot/labdát, kizárólag csak ha én hajítom el neki.

2015. jún. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerethet téged ettől még ez a kutyus,csak a kutyák közül sem mind szeretik ha simogatják babusgatják őket.

Valószínűleg domináns egyed,azok nem szokták hagyni.

A szeretet nem csak simogatással vagy étellel lehet kifejezni hanem egy mosollyal is pl.Érezze a szeretetenergiádat.Az neki elég hidd el. :)

2015. jún. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2#

Leírod légyszi, hogy hogyan érted ezt el?

2015. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!