Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennél ha látnád a szomszé...

Mit tennél ha látnád a szomszédodat, hogy veri a kutyusát? :S

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 19:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy 160 centis nő vagyok, de ha meglátnék bárkit, hogy veri a kutyáját, istenbizony nekimennék.
2010. márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%

Átmennék, elküldeném a büdös krva anyjába, majd elhoznám szegény kutyust!

Még apámnak is beugattam, hogy milyen alapon pofozza fel a kutyát, csak azért, mert kiment az utcára! (amúgy kb 5 perc és visszajön...) Azóta undorodok apámtól.. Hallani kéne azt is, hogy hogy beszél vele! ("büdös krva anyádat te mocskos gci kutya".. stb)

2010. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Levágnám a f@szát...
2010. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit el vagytok tévedve:NEM lehet elhozni a kutyát még ilyen esetben sem csak úgy.

Feljelentés után KOBOZHATJÁK(nem szokták összetörni magukat ilyen ügyekben) el esetleg a kutyát,akkor jó esetben egy sintértelepen köt ki az állat,onnan,ha szerencséje van,örökbe fogadja valaki,ha nem ,altatóinjekció.

Jó,ha lefényképezitek vagy filmre veszitek,mikor veri a kutyát és eltotyogtok vele a rendőrségre,kötelesek (lennének)intézkedni.

2010. márc. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
pusztuljanak az ilyen férgek
2010. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

én meg ha látnám,biztos hogy felvenném a telefonomra,hogy legyen bizonyitékom,utána valamit a képem elé tennék,hogy ne ismerjen fel,aztán még a sz@rt is kerugdosnám belölle,,

utána elmennék a rendörségre,és feljelenteném

rodhadjon meg az ilyen ember%!!

2010. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a gazdát lemondatni a kutyájáról, és a kutyának új gazdát keresni, hátha szerencséd lesz.

A rendőrséggel - különösen bizonyíték hiányában - nem sokra mész sajnos, nem tesznek semmit.


Ha nem sikerül lemondatni, a legtöbb, amit megtehetsz, hogy sunyiban jó alaposan megszeretgeted azt a szerencsétlen, szenvedő állatot, és adsz neki enni-inni.

Ha esetleg tudsz számára gazdit, még egy lehetőség van, hogy ellopod. De ez nem garancia arra, hogy egy hét múlva nem szereznek-e be egy újabb kutyát...

2010. márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A kutya szeme előtt püfölném meg a mocsok embert. Csak hogy lássa szerencsétlen, van aki megvédi. Jelentsd fel, némelyik rendőr komolyan veszi ezt is és intézkedik.
2010. márc. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Átmennék és leordítanám a fejét ennek a bunkónak:S

Meg persze hívnám az állatvédőket, meg a rendőrséget, és ha nincs más lehetőség, befogadnám a kutyust!

2010. márc. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azaz ember nagyon k@cs@ög!

Nagyon utálom az ilyen embereket ahhogy a szüleim és a családom is! Szívesen hazahoznám, de van 3-om kutyusom és sokba kerül az eltartásuk meg minden...!! :(

Ha elég nagyleszek hozzá akkor kutyákkal-állatokkal akarok foglalkoni, egy időben lovagoltam is azt is csak az emberek miatt hagytam ott! :( Nemtudom, hgy vagytok vele, de én a kutyáimnak mindent megadok kutyasuli, jótáp egy nap 2 óra séta meg ilyenek! :D Imádom őket!!

2010. márc. 3. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!