Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg anyát hogy...

Hogyan győzzem meg anyát hogy kapjak egy kutyát?

Figyelt kérdés

11 éves lány vagyok és már nagyon régóta szeretnék egy kutyust. Tavasszal kaptam is egy 3 éves bichon havanese keveréket. Egészen 3 napig volt nálunk ugyanis nem bírt a lakásban megmaradni mert előtte kerti kutya volt. 2-3 óránként levittem sétálni de éjjel még ennek ellenére is bepisilt. Egész nap játszottam vele tanítgattam de este mindig fent volt és mászkált. Anyum arra hivatkozik hogy túl kicsi a lakás ami nem igaz mert a kutyus szinte csak aludna bent. Meg hogy őt az zavarja hogy ott mászkál. Egyébként állnám az anyagi költségeit a zsebpénzemből. Kérlek írnátok tanácsokat hogy hogyan győzzem meg. Történetek is jöhetnek hogy ti milyen "praktikát" használtatok.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. júl. 10. 11:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha van kedved, írd meg privátban, merre laktok, tudok menhelyet ajánlani, ahova én is járok sétáltatni. :)
2015. júl. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Haat nem tudom...nehez lesz megfuzni.en 10 evig konyorogtem egy kutyaert.Aztan elozo nyaron kaptam egy kis menhelyi kevereket.Nekem se hittek el hogy setaltatnam de most mar latjak hogy mindennap foglalkozok vele kb 3-4 orat.Az en szuleim mindig azt hajtogattak h panelba nem valo kutya.Szerencsere ezt is sikerult megcafoltatnom veluk.Mond nekik h ha a kutya ki van farasztva (fizikailag es szellemileg is) akkor nem fog rombolni meg rohangalni a lakasba.Monjuk az enyem mikor hozzank kerult felkaparta a padloszonyeget es szetragta a kabelt..de ez az elso alkalom volt amikor egyedul maradt.Egyebkent tenyleg gondolt at h tudod e vallalni az anyagi kolcseget mert mikor mi kihoztuk a menhelyrol olyan beteg volt h 70 ezret hagytunk az allatorvosnal mert egyszeruen nem akart meggyogyulni es folyamatosan visszaeset a betegsegbe.Tehat szerintem mindig varatlanul hozd fel a kutyatemat pl jajjjj de aranyos kutya,dejo lenne ha

nekem is lenne egy kutyam..,meg nezegess kutyas kepeket,infokat es beszelj nekik ezekrol.Nekem ez bevalt.Sok sikert remelem segitetten.😉

2015. júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!