Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogy tanítottátok szobatisz...

Ti hogy tanítottátok szobatisztaságra a kutyát?

Figyelt kérdés

2015. júl. 17. 15:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kaja után amikor nagyobb az esély az űrítésre,akkor kivinni ,lesni,ha piszkít dícsérni. Ha bent csinálja és éppen látod,akkor rákiabálni hangosan ,és kivinni,ha ott folytatja dícsérni.. Nekem ez vált be
2015. júl. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És éjszaka hova vigyem vagy hogy? (12hetes)
2015. júl. 17. 16:22
 3/17 anonim ***** válasza:
Akkor bepiszkít,de idővel rájön hogy nem szabad neki bent,sokszor le kell vinni.Nem 2 nap alatt megy ez.
2015. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
10%

Én macskát tanítottam meg rá, amire azt mondták hogy reménytelen.

Ha bekakil, vidd oda a jószágot a fejét jó alaposan dörgöld bele a kakijába.

Nekem ezt szakmabeli mondta és bevált, mert a macska következő nap ismét berondított megcsináltam vele, de hozzá teszem a második alkalommal, amikor felemeltem és vittem a kaki felé, már tudta mi fog következni, kapálózott is rendesen. Utána soha többé nem rondított be ,ha beszökött a lakásba és véletlenül bezártuk hosszabb időre akkor sem.

2015. júl. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Amit a hármas mond azt felejtsd el.


Ahogy én csináltam: a kutya boxban volt amikor nem tudtam rá figyelni - pl éjszaka, meg amikor nem voltam otthon. Amikor kivettem, azonnal kivittem. Nagyon gyorsan megtanulta. lent dícséret, ha fönt történt baleset, csak feltöröltem és sosem szidtam - 3,5 hónaposan szobatiszta volt.

2015. júl. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.17:19-es es ejszaka nem kakilt/pisilt a dobozaba?
2015. júl. 17. 17:32
 7/17 anonim ***** válasza:
Azt már nagyon hamar, még az alomban elkezdik, hogy nem piszkítanak a közvetlen fekvőhelyükre. Tehát ha nincs bezárva a dobozába nagyon hosszú ideig (egy ilyen kölyök még MAX 4 óráig bírja tartani a vizeletét), akkor lehetőleg nem fogja bepiszkítani.
2015. júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Értem. És hogyha éjszaka felkelt hogy engedjem ki mert neki wc-zni kell,akkor vigyem le? Vagy hova wc-zen?
2015. júl. 17. 18:01
 9/17 anonim ***** válasza:
Ki mondja ezt a max 4 órát? Akkor nekem csodakutyáim voltak, hogy kibírták az éjszakát 8 hetes koruk óta? Ha éjszaka alszik, akkor nincs probléma - a probléma akkor van ha nem alszik és elkezd mászkálni, ha nem tud elmenni mászkálni, aludni fog. Tanuljon rendszert. De persze a fejedre is nőhet.
2015. júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"At 8 weeks he should be able to hold 4 hours when sleeping but not more than 2 or 3 when awake. 8 hours is way to long to expect an 8 week old to hold anything."

Rá lehet keresni, különböző válaszokat fogsz találni, de általában ennél kevesebbeket is szoktak írni. Bár vannak kölykök, akik képesek kibírni az éjszakát, ha végig alszanak kb.

2015. júl. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!