Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám?...

Miért csinálja ezt a kutyám? (lent)

Figyelt kérdés
Berakom az ágyba megszeretgetni, hogy érezze a szeretet, mert nemrég van nálunk, és odafekszek hozzá, de ő meg mindig odamegy a lábamhoz. Olyan mintha nem is tudom irtózna tőlem, pedig én foglalkozok vele a legtöbbet. Miért van ez szerintetek? (egyébként 3 hónapos, Máltai selyemkutya).

2015. júl. 19. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán mert nem igazán bújós a természete. Ne erőltesd a szeretgetést. idővel lehet, ő maga akar majd hozzád bújni.
2015. júl. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem minden kutya szereti az összebújást. Az enyém sem annyira (yorkshire terrier), ő is a lábamnál alszik általában.

Amúgy ez idővel biztosan változni fog valamennyire, úgy értem ha erősebb lesz a kötődés. De ne gondold, hogy irtózik Tőled, ő ilyen, ott érzi jól magát.

Ha szeret, és hallgat Rád, akkor nincs baj. Az meg, hogy hol szeret pihenni, az ő döntése.

2015. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval, ha mindig jön utánam (még a WC-be is gyakran) és hallgat rám, ha rászólok akkor lefekszik és látszólagosan "elszégyelli" magát akkor szeret? Ezt most nem afféle "jajjnemszeretúristenmitcsináljak" példaképpen mondom, csak azért jó lenne megbizonyosodni róla.
2015. júl. 19. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet néha túlságosan is "rámászol". Hagyj neki azért egy kis teret, nem minden kutya szereti ezt. Biztosan érzi is rajtad ezt, hogy olyan "kényszeresen" várod tőle az összebújást meg amiatt aggódsz, hogy nem szeret. Még csak most került hozzád, hagyj neki egy kis teret meg egy kis időt és minden rendben lesz :)
2015. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
OK, rendben, köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. júl. 20. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!