Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg tudtuk volna menteni a...

Meg tudtuk volna menteni a kutyam?

Figyelt kérdés
8 eves komondor kutyam a heten hunyt el szivbetegsegben. Annyira hianyzik, es annyira buntudatom van !!! Tavasz ota kezdett el eloszor kohogni, azthittuk megfazott, kapott megfazasra gyogyszert de nem javult, kihivtuk az allatorvost, o kozolte hogy szivbeteg:( kapott ra gyogyszert, ugyanugy kohogott tovabb, elkezdett fogyni,de megis olyan boldog volt mindig:) rengeteg gyogyszerrel probaltunk segiteni rajta pl. Galagonyaval is hatha a gogynovemy jo ra, vizhajtok, szivgyogyszerek, apukam nem gyozott az allatkorhazba jarkalni, de a hoseg miatt az utobbi 1 hetben nagyon leronlott az allapota. Egyfolytaban lihegett csont es borre fogyott le hiaba etettem. Felgyult a viz a tudejeben egyre jobban, utolso napjaiban felfuvodott, es tovabb vizesedett mar ! Egyfolytaban lihegett megallas nelkul :( nem hatott a vizhajto sem mar. Az utolso estejen kiengedtuk ejszakara amikor jobb ido lett, (utolso par napjaban a pincebe zartuk ahol hideg volt) es emlekszem milyen boldog volt :) en azthittem jobban van, de o azert volt jokedvu mert igy bucsuzott tolunk, hogx igy emlkezzek ra. 4 orat jatszottam vele, olelgettem, korbejarta a helyet, a kertet, a hazat, es hosszu percekig csak nezelodott, nezte az utcat, este mikor lefekudtem meg hallottam hogy ugatja az embereket azthittem jobban lesz. Ugy koszontem el tole, hogx megoleltem jo ejszakat kivantam beki es megigertem h reggel az lesz az elso h meglatogatom. Apa hajnalban mikor kellt visszacsukfa a pincebe mert mar reggel 30 fok volt, reggel 8kor mentem le pincebe es ott fekudt az ajto elott kozvetlen oriasira nyitott szajjal kigulledt szemekkel ! Annyira rossz volt latni, megijrdtem ,sokkot kaptam es nagyon hianyzik !:(

2015. júl. 23. 23:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogz meg lehetett volna menteni de nem 100%. Az enyém 2 évesen pusztult el gyomorelzáródás következtében, kifizettem egy csomó pénzt a műtétre minden megtettem érte, tiszta a lelkiismeretem.

Próbáld orvosolni magad hogy veszel egy komondor kiskutyát és szeretgesd nagyon.

Amúgy a komondorok sajnos rövid életüek, legtöbbjük 8-9 éves korára nagyon "összecsuklik" és elbetegesedik. Ált 10 évet élnek.Sztem ha 8 évet élt az már önmagában is öröm.

2015. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!