Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akita inu, kolyok, valasztas?

David2014 kérdése:

Akita inu, kolyok, valasztas?

Figyelt kérdés
szeretnek vasarolni akita inu kolykot, tudom milyen fajrol van szo, dokumentalodtam. A kerdes viszont az, hogy miert olyan foltosan kolyok korukban ? sk helyen lattam fekete barna foltokat nyaktol lefele, labakon is . ezeket kinovik majd ? minosegi hirdeteseknel is lathato ugyanez

2015. júl. 30. 15:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Külföldön még magasabb az áruk.Én úgy gondolom ez nem fajtafüggő hanem kutyafüggő. Egy domináns akita szukát is össze lehet szoktatni egy másik kutyával de lényegesen könnyebb dolgod van ha nem egy domináns kölyköt választasz. Ismerek olyan szuka akitákat aki mindenkivel jól kijön, bármilyen kutyával elvan felügyelet nélkül, mentes minden agressziótól, viszont vannak olyanok is akiket csak rengeteg munka árán lehet együtt tartani más kutyával. Úgy vélem hogy ha mindketten kölykök még, és az első hónapban oda tudsz figyelni rájuk, külön tudod őket zárni ha kell és megtanulod őket szétszedni ha esetleg bunyó van, külön eteted őket, akkor nem lesz gond.
2015. aug. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat.
2015. aug. 21. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!