Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelba milyen kutya kéne nekem?

Panelba milyen kutya kéne nekem?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok anya megengette a kutyát nekem.

Szerintetek állatmenhelyrõl hozzuk vagy tenyésztõtõl vegyük a kutyát?

Anya viszont csak kistestü kutyát enged.

Napi mozgásideje kb.

Reggel fel ora

Amikor haza jovok a sulibol 1&1,5. ora

Este fel ora

Napkozbe nem lenne egyedul mert anyanak olyan a munkaja hogy jon megy szoval valaki mindig otthon lenne.



2015. aug. 2. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Panelba semmilyen kutya sem kéne, a kutyák nem oda valók.
2015. aug. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
20%
A kutyának az udvaron a helye!
2015. aug. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem inkább menhelyről hozzatok, így 2 kutya életét is megmenthetitek. Az egyik, akit kihoztok, a másik,aki a helyére kerül. Ha a menhelyen elmondjátok, azt amit ide leírtál, akkor ott segítenek kiválasztani a számotokra megfelelő kutyát.
2015. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
nekem is van kutyám egy puli mi az erkélyen tartjuk
2015. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szerintem egy kutya boldogabb meg panelba is , mint egy állatmenhelybe !

1. És 2. valaszolo....!

2015. aug. 2. 12:41
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Első két válaszoló debil...Nekem pl. dobermannom van lakásban, megfelelő szellemi és fizikai lefárasztás mellett semmi probléma nincs! A legtöbb kutya fajtát lehet lakásba tartani... Van egy csomó ami kifejezetten oda ajánlott.
2015. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

Ha nincs konkrét elképzelésed, akkor fogadj örökbe!

Itt tudsz nézelődni, nagyon sok édes kutya vár gazdira: [link]

2015. aug. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom
2015. aug. 2. 13:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Menhelyről egy nyugodt természetű, nem túl nagy mozgásigényű, fiatal felnőttet javaslok nektek.
2015. aug. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7kerben lakunk utcai nézetű garzonban,jagdterrier keverék a gyerkőc,reggel 4kor 4:30kor indulás 2-2,5 óra séta+játék(pl. kimegyünk a városligetbe,körbejárkáljuk minden szegletét utána futunk 3kmt,labdázunk,de volt már hogy kisétáltunk a margitszigetre,azt körbejárkáltuk és vissza,vagy volt hogy kimentünk a gellérthegyre,úgy hogy a felmenetel futás volt lefelé séta utána haza séta) délben fél óra séta csak a meleg miatt nyáron este meg 1,5-2 óra erőteljes séta. naponta 25-40 km mozgás megvan Szoktunk piknikezni is stb,szóval nemhiszem hogy jobb dolga lenne egy kertben kicsapva egész nap nézve ki a házból... Szóval a lakásban tartással nemhiszem hogy probléma lenne ha szánsz rá időt. Menhelyről hozz,ott tudnak neked ajánlani megfelelő ebet,ha elmondod,hogy mit tudnál nyújtani a kutyának.
2015. aug. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!