Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan lehet megtudni, ha a...

Honnan lehet megtudni, ha a kutya vemhes?

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves keverékünk, nemrég volt az első tüzelése, próbáltam rá vigyázni (itthon vagyok egész nap) Éjjelre behoztam, nappal elkergettem az esetlegesen betévedt kan kutyákat. Úgy olvastam, hogy 1 hónap a tüzelés. Ez most a hónap legelején le is telt. Szerintem egy kicsit dagibb, a férjem nem lát rajta változást. Ha vemhes lenne, látszana már rajta? Van valami jel, amiből észrevehetném ha vemhes? Valami terhességi teszt vagy akármi? Anyagi gondok miatt orvoshoz nemtudom vinni (és kioktatást sem kérek, köszönöm)

Valaki segítene?


2015. aug. 17. 20:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
72%
Én értem, hogy elfogytak az érveid, de attól még nem kell személyeskedni meg hülyeségeket beszélni. Gyerekes.
2015. aug. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
A kérdés a kutya vemhességére irányult. Sajnálom hogy nem sikerült felfognod. Nem vitázok veled tovább, szerencsére nem ismerjük egymást.
2015. aug. 18. 10:49
 23/30 anonim ***** válasza:
4%
ennyi erővel senki ne tartson kutyát, mert mi van megszűnik a melóhelye, elárverezik a házát stb.
2015. aug. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
72%

Tudod kérdező, azért van elege az igazi kutyaszerető embereknek az ilyen "nincspénzemivartalanítanideháromgyerekemvan" mentalitásból, mert globálisan kihat mindenre a felelőtlen életmódotok.

Mi szedjük össze utánatok a kidobott kiskutyákat, miattatok van annyi kóbor állat - és nekem ne gyere a menhellyel, de netre van pénz, meg akkor jóóój vállaljunk be három gyereket a semmibe. Ez annyira minta-szerű és tipikus. És félre ne értsed, nem a gyerekeidet bántom, csak ez a mentalitás...

2015. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Szégyelheted magadat te is!
2015. aug. 18. 14:55
 26/30 anonim ***** válasza:
Miért kéne szégyellnie magát? Leírtuk, mit kéne tenned, de te csak támadsz. Ha nincs pénzed a kutya tartására és ivartalanítására, mi a fenéért nem jó neked az, h menhelyre járjatok ki önkénteskedni? Ezzel még jót is tennétek!
2015. aug. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Azért, mert felülbírál. Mi az hogy a semmire vállaltam a gyerekeimet? Kik vagytok ti? Istennek érzitek magatok? Feltettem egy kérdést, és az nem az volt hogy ivartalanítsam-e a kutyát, vagyhogy mitgondoltok arról hogy én 3 gyereket vállalok. Nehéz olvasni és értelmezni? Kit érdekel hogy ti hogy gondoljátok. A kérdésre kellene válaszolni nem pedig ócsárolni okoskodni mert azt az agyatlan emberek is megtudják csinálni.

A kérdésem: Honnan lehet megtudni, ha a kutya vemhes?

Ennyi, semmi több. Szó sincs ivartalanításról meg felelőtlenségről. Érthető voltam?

2015. aug. 18. 20:28
 28/30 anonim ***** válasza:

Már kaptál választ a kérdésedre, mintamama! Ultrahanggal tudod csak biztosan, hogy vemhes-e vagy nem. Ehhez meg állatorvos kell. Ahogy te is elmentél a három gyerekeddel anno az orvoshoz információkért.


Ezt tudod tenni, akár tetszik akár nem. De ne vidd el a kutyát, hátha a nyakadba szakad 8-10 kiskutya, akiket majd lehet nevelni, etetni, lehet takarítani utánuk, virrasztani, gazdát keresni nekik, stb. Az nem 5-10 ezer forintba fog kerülni, hanem 50-70 ezerbe. Csak mondom, hogy ne érjen meglepetésként.


Nem mellesleg igaza van akuminak. Csakis a saját hibádból történt ez, mert nem vigyáztál a szukádra, annak ellenére hogy pontosan tudtad, hogy bejárnak a kanok. Ennek fényében szerintem ne neked álljon már feljebb...

2015. aug. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
9%
szerintem kedves kérdező, ne állj le velük vitázni, mert nem ütik meg az értelmi szintet. igazi kanapé állatvédők. itt élik a neten az életüket, és attól van sikerélményük, hogy másoknak beszólogatnak!!!
2015. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Anyukád a mintamama, aki ilyen hülye kölköt nevelt mint te. Igen megkaptam a választ, meg is köszöntem. Na helló mintagazdik!
2015. aug. 18. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!