Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát ajánlotok?

Milyen fajta kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Hát igazából nappal kennelbe lenne éjszaka meg ki lenne engedve a kertbe, naponta vinném sétálni, bicajozni. Én valami keményebb kutyát szeretnék, de mégsem legyen nagy. Igazából két kutyában is gondolkodtam, de szerintem már nekik nem lenne elég a kennel.
2015. aug. 19. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nappal miért lenne kennelben?

Hát nem tudom...szerintem nincs olyan fajta amelyik szereti a bezártságot..

2015. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen feltételekkel nem tartanék kutyát. Kevés neki, ha csak napi néhány órát tölt el a gazdájával. A kutya falkaállat, nehezen viseli az egyedüllétet.
2015. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért lenne nappal kennelben, mert az udvar az alapból egy parkoló az üzletünkhöz és ott járkálnak az emberek délután 5ig, meg a kapu is nyitva van. De mikor otthon lennék (2-3 után) kint lennék vele.
2015. aug. 19. 22:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Kennelbe semmilyet nem javasolnék jó szívvel. Akkor inkább a lakásba, mintha nem is lenne udvarotok, napi 3-4 sétával.
2015. aug. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mi is tartottunk így kutyát és nem lett jó a vége...
2015. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!