Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyám hátsó két lába...

Kiskutyám hátsó két lába lebénult. Többi lent (? )

Figyelt kérdés

kislány pekingi palotapincsiről van szó, 4 éves lesz december körül, szóval fiatal :(

tegnap előtt bénult le.. tegnap voltunk vele orvosnál, kapott szteroidot es milgamma gyógyszert írt fel az orvos, amit csak ma tudtam kiváltani.

az orvos azt mondta hogy meg kell műteni, de számítsunk olyan 80ezerre.. sajnos egyáltalán nem állunk úgy hogy ezt zsebből ki tudjuk fizetni... olvastam több helyen hogy nem éri meg műteni, mert lehet nem éli túl, vagy nem is segít majd a műtét.... inkább kezeljük gyógyszeresen. de nem tudjuk mi legyen.. hogyan döntsünk.. bénulas előtt 2 nappal figyeltük meg hogy nehezebben jár a hátsó lábaira. nagyon sokat játszik a társával, a másik kutyusunkkal, a teraszról szoktak le, fel ugrálni és azt olvastam nem szabadna ugrálgatniuk.... nagyon lelkiismeretfurdalásom van, bőgök is emiatt hogy nem léptünk időbe... valami tapasztalatok vagy segítség?

kérem mellőzzük hogy mennyire hibásak vagyunk és hasonló.. köszönöm.


2015. aug. 27. 10:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
sok helyen olvastam hogy sokan hasznalnak ilyen zoldkagylo kivonatot, meg ajanlottak is. :) de orulok hogy a kis Rockyd helyre jott! remelem Lilikem is teljesen felepul:)
2015. okt. 1. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!