Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges, hogy a költözéstől...

Lehetséges, hogy a költözéstől ilyen a kutyám? Tényleg ennyire megviselhette?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Éppen egy éves közepes-kistermetű keverékről beszélünk.

Ma hoztuk át először az új lakásba (benti kutya, mindig is az volt), eddig a másik házunknál lakott (ahol igaz akkor ment ki az udvarra amikor akart, de inkább bent aludt, mert gyakran vittem sétálni). Most teljesen elveszettnek tűnik, nem tudja, hova menjen, nem szívesen mozdul el a pokrócáról vagy az ágyából, néha teljesen véletlenszerűen elkezd nyüszögni, de egyébként nem fáj semmije látszólag. Játszottam vele a kedvenc játékával, akkor megint elemében volt, esti séta közben is, de egyébként látszik rajta, mennyire el van kenődve, még az egyik barátom is megjegyezte, hogy nem ilyen szokott lenni, pedig csak pár percre ugrott át.

Lehetséges ez az új környezettől? Úgy emlékszem, amikor a másik házunkba mentünk, vagy mikor lementünk vele a nagymamámhoz, nem volt ilyen. Mindenképpen viszem majd állatorvoshoz egyébként is a féléves féregtelenítés miatt, de hátha addig tud valaki tanácsot adni. :)



2015. aug. 30. 21:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint lakásban lakott eddig is, erre a két hónapra vittük át, a költözés idejére.
2015. aug. 30. 21:03
 2/4 anonim válasza:
Nem vagyok annyira nagy szakértő, de szerintem még meg kell szoknia az új helyet.
2015. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, biztos, hogy a költözéstől:) Új neki minden: az a rengeteg új szag, hang, inger. Majd megszokja, felfedezi:)
2015. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Költözéskor bármi előfordulhat. Arra figyelj, hogy ne kényeztesd el, csak mert kicsit furcsán viselkedik; próbálj vele mindent úgy csinálni, ahogy szoktál.

Féreghajtani meg amúgy negyedévente kell :)

2015. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!