Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Félelem a kutyáktól?

Félelem a kutyáktól?

Figyelt kérdés
Miota kiskoromban leütött egy kóbotkutya azota nagyon félek a kutyaktol mit tehetnek?

2015. szept. 6. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Győzd le a félelmed, menj oda egy kutyához és simogasd meg, vagy ha van ismerősödéknek, akkor azt.
2015. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Leütött egy kutya? Ezt nem értem..megharapott, rádtámadott?? vagy mi?


Amúgy ne félj tőlük, van sok elcseszett kutya, ami valami oknál fogva lehet agresszív, de sok olyan kutya is van, amelyik olyan, mint te. Bántalmazta egy degenerált ember, és emiatt nagyon fél. Én azt javaslom, hogy keress olyan kutyás ismerőst, akinek a kutyája nyugodt vérmérsékletű, és barátkozzatok össze. Aztán lehet, megszereted a kutyákat, és majd egyszer te is fogsz akarni.

Nekem anyukám volt ilyen, ő minden állattól félt, én befogadtam egy keveréket, és először félt tőle, most pedig már sétáltatja, eteti, simogatja, stb. :)

2015. szept. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ugy ütött le h ültem a homokozoba es ram szökött en hatraestem es ugy megijedtem hogy a lèlegzetem is elállt.amugy egyik barátnőméknek van kutyájuk (beagle) de tőle is félek mert egy másik barátnőm egyszer megkergetett vele
2015. szept. 7. 05:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Azok pici kutyák, állj ki magadért és ne félj, nincs okod rá.
2015. szept. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat mar nem felek a kutyaktol csak tartok a nagyobbaktol tegnap megsimogattam egy kozepes meretu kutyat es elmentem egy kutya mellet ugy hogy a kutya nem volt porazon es nagyon cuki volt.Lehet hogy meg a vegen szeretni fogom a kutyakat :-)
2015. szept. 9. 08:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Jujj dejó, örülök :))) Ügyes vagy:)

Én a mélyvíztől félek, de nem tudom ilyen bátran leküzdeni :D

Tényleg jó lenne, ha megszeretnéd a kutyákat :)

Vannak bunkó kutyák, az tény, de szerintem ha biztosan kedves kutyához mész oda, akkor hamar meglesz a kutyák iránti szerelem :)

2015. szept. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!