Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sulyhuzatas kutyával?

Sulyhuzatas kutyával?

Figyelt kérdés
Nem szeretnem versenyeztetni, csupan csak hobbiból uznenk. A kerdesem, hogy a testének hany %-at huzhatja el maximum, hogy kesobb ne legyenek egészségügyi problémái?

#kutya #sport #weighpull
2015. szept. 19. 18:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Milyen kutyafajta?
2015. szept. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 WolfLike válasza:
0%
Szerintem ne huzass kutyával súlyt.Egy picit állatkínzás.
2015. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kettes, légyszives ne irj hülyeségeket!
2015. szept. 19. 19:26
 4/17 WolfLike válasza:
De ha olyan kutyafajta,és engedi,akkor nyugodtnan.De azért legyen jó nagy és jó erős.
2015. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Elsőként el kéne menni orvoshoz vele leszűretni a kutyát, ha eddig még esetleg nem voltál. Bármilyen sportot elkezdeni -hobbi szinten is- csak egészséges ízületekkel (HD, ED) és szívvel rendelkező kutyával szabad. Második körben keress egy helyet, ahol szakértők segítenek az edzésben. Úgy tudom, ők is autógumi húzással kezdenek, mint a szánhúzók. Ha Pesten laksz, itt van rögtön egy remek lehetőség:


[link]

2015. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Valaki tudna a kérdésemre is valaszolni?!
2015. szept. 19. 21:40
 7/17 anonim ***** válasza:
A KUTYA FAJTÁJÁT MONDD ÉS VÁLASZOLUNK TE OKOSTOJÁS! EGYÉBKÉNT ITT MINDENKI NEKED ÍRJA A VÁLASZOKAT HA ELOLVASNÁD!
2015. szept. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%
Aranyapám, leírtam. Húzz el egy helyre, ahol szakértők tudnak neked segíteni, hogy ne tedd tönkre a kutyádat. Mert ezt sem lehet neten, legfőképp a gyakorin keresztül megtanulni.
2015. szept. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Latom az értelmezés nem nagyon megy..

,,szakertoktol" nem kell a tanács, ok nem nezik a kutya érdekeit, csak hogy minel többet csináljon, tapasztalat.

Az orvosi szuresekkel kapcsolatban nem kerdeztem semmit, csak a billentyűt koptatta a delikvens.

A százalékos arany pedig nem a fajtatol fugg suttyogyerek, hanem sulytol. Tudom hogy van ilyen, regen olvastam valahol, hogy a súlya hany %-at huzhatja, hogy ne legyen baja. Hatha tudja valaki, en mar nem talalom, ezert kerdeztem..

Ha érdemben nem tudtok valaszolni inkabb lessetek tovabb birkak

2015. szept. 20. 14:46
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
A KUTYA ÉRDEKEIT IS NÉZIK TE IGU!
2015. szept. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!