Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sulyhuzatas kutyával?

Sulyhuzatas kutyával?

Figyelt kérdés
Nem szeretnem versenyeztetni, csupan csak hobbiból uznenk. A kerdesem, hogy a testének hany %-at huzhatja el maximum, hogy kesobb ne legyenek egészségügyi problémái?

#kutya #sport #weighpull
2015. szept. 19. 18:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ÉS PL. HA EGY BEAGLED LENNE AZZAL CSAK NEM HÚZNÁL SÚLYT VAGY MÉG IS?
2015. szept. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Úristen de sötét emberek járnak ide://

Egy beagle-vel ugyan miért ne lehetne?? Nalunk, a sk-ban van egy olyan izmos beagle akinek max vacsira lennél jó. (Mondjuk ez nem MO.-on van.

A kerdezonek nyilvan nem Bull tipusu ebe van, ezert akarja csak hobbiból. De kivancsi vagyok ha megmondana a fajtát hogy sziporkáznátok xd

2015. szept. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%

Hát nem éppen.

Egy bulldog, meg egy angol agár is 25-30 kg, de baromira más az anatómiájuk és nagyon nem ugyanazt húzatják velük, hidd el.

Egyszerűen olyan helyre kell menni. Szépen előállsz azzal, hogy nem akarsz versenyezni, oszt kóc. Nem hajszolják felesen a kutyát, minek tennék? Hogy a következő versenyen jól megkaphassák azt a 10 kg Royal Canint, meg a kézfogást? Ugyanúgy kedvtelésből csinálják, mint te akarod.

Ha meg nem szűröd le, akkor te vagy az, aki nem nézi a kutya érdekeit.

Tudom, nem tudok érdemben válaszolni, csak fikázni.

2015. szept. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Igazad van, tenyleg nem tudsz.

Valamint mar irtam hogy nem akarok visszamenni a kutyasuliba.

Rendben, en is kivancsi vagyok mit irnak az okosok. (Elore sejtem hogy nem sok valasz lesz)

Van ket dobim, egy masfel es egy ket eves. A kicsi csak a ha és tulajdonomban van.

Van egy 5ev koruli nemet dogom, akivel rendszeresen futok, úszom. valamint egy 2es fel eves pitem, akivel egy eve voltam kb a suliban, nem akartak eloszor foglalkozni velunk, mert ugyse versenyzunk, megvetették velem a sulis hamot, jutitartot stb, igy legalabb a pályára beengedtek, de sok köszönet nem volt benne. Egyaltalan nem foglalkoztak azzal hogy csak hobbybol akarom. Az összes kutyám kennelbol van, van olyan akit a tenyésztő visszahivott fedezesre, nem bizom oket senkire. Varom a kerdesemre a valaszt, illetve ha megtalálom amirol irtam, bemasolom.

2015. szept. 20. 22:30
 15/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a telefon atirta, az egyik dobermann-nak csak a társ tulajdonosa vagyok
2015. szept. 20. 22:32
 16/17 anonim ***** válasza:

Azért, ha nem vagy ott sokáig, akkor lehet, hogy azért nem foglalkoztak veled. Én is látom, hogy egy összeszokott társaságban az új emberkéket nem igazán veszik be a buliba, kicsit kevesebb foglalkozást kapnak, ami részben érthető is, hiszen a kutyának is fokozatosan kell ismerkednie. Ha nem ez történt bocsánat, nyilván nem tudhatom, hogy mi volt :D Lehet, hogy csak bunkók voltak, tényleg. Plusz egy 1,5 éves bulltípusú azért még eléggé fiatalka a komolyabb húzáshoz.


De, hogy hasznos legyek: itt valószínűleg nem, de talán erre találsz segítséget: [link]

2015. szept. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem is akarom komoly huzasra, pont az a lenyeg hogy csak hobbiból akartam. Masfel evet mondtak kezdesre, a kisebb dobim pont most mult annyi, ezert szeretnem mindegyikukkel. Sajnos egyikük sem munkavonalu, tenyésztő multkor azert is lecseszett mert kb 1 eve nyerssel etetek,kiállításon találkoztunk, ledobbent milyen izmos a pit, de megmagyarazta h ez igy nem lesz jo, úgyhogy sulyhuzast meg sem merem említeni. Koszonom a linket, megnezem
2015. szept. 21. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!