Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2. Kerületi, Őrmezői, Népszige...

2. Kerületi, Őrmezői, Népszigeti kutyasulikról vélemények?

Figyelt kérdés

Más tükörsuli is lehet, csak hozzánk ezek vannak közel.

Megéri az árát?

Aki járt valamelyikbe leírná a tapasztalatait?

Előre is köszönöm:)


2015. szept. 25. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ár-érték aránya a tükör tanfolyamoknak elég rossz. Mi is jártunk tükör suliba, de nekünk inkább csak ártott. Ha valami problémád van a kutyáddal,és rákérdezel, akkor az alapfokon azt mondják, hogy majd a középfokon megoldódik, ha pedig a közép fok végén szólsz, hogy figyu még mindig gáz van, akkor pedig azt mondják, hogy majd a tükör örző-védőn megoldódik.

Ha túl jutsz a tanfolyamokon, akkor viszont a klub nem drága, de azt nem tudom, milyen. A tanfolyamok nekünk nagyon nem jöttek be.


Miért akarsz egyébként suliba menni, mi a célod?

2015. szept. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha neked szimaptikus a tükör-módszer és a tanítésuk, akkor igen, ha nem, akkor nem. menj el megnézni. én népszogetre jártam (nem most), szerintem nem rosszak, csak az árakkal szálltak el teljesen (a klub tényleg nem olyan vészes, de a tanfolyami árak már akkor is durvák voltak, mikor én jártam, de akkor még megfizethetőbb volt)
2015. szept. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jártam tükör suliba, de egy rendezvényen a tükör sulis oktató totál nyugodt kutyája kb. 5. hívásra cammogott vissza a gazdájához - elment valamit megszaglászni. Ez nekem elég kiábrándító volt. (Én kutyám kb. 3. hívásra jön ki nagy játékból/konfliktusból pedig egy roh.dt izgága akaratos kutya és nem, nem jártunk suliba.)
2015. okt. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanaz a tapasztalatom, mint az első hozzászólónak. Majd az alapfokos előadáson elmondják, majd a középfok, majd a tükör őrző-védő meg minden anyám kínja. Összességében jó nagy humbug az egész, de problémamentes, könnyen kezelhető kutyáknál beválhat.
2015. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Őrmező kutyasuli a legrosszabb az egész országban.
2019. okt. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!