Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ötlet egy Border Collie?

Jó ötlet egy Border Collie?

Figyelt kérdés
Gondolkozunk,hogy vegyünk egy kutyát és egy Border collie-ra gondoltunk.A tetőtéren,a 3. emeleten lakunk és van egy 80m3-es teraszunk.A kutya itt élne és persze napi szinten fárasztanánk(sétáltatás,játék).Jó helye lenne így?

2015. szept. 27. 17:18
1 2
 11/12 Zoe~ ***** válasza:
100%
Ajánlom figyelmedbe a Noé Állatotthont.Számos kutya melett találsz cicákat, gazdasági állatokat illetve egzotikus élőlényeket is.Minden szombaton 10-től 14-ig nyílt nap van, ahol lehet sétáltatni, és a macskávézóban egy jó italt elfogyasztani.
2015. okt. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom ,hogy mi alapján választottátok ki a border colliet, de ha csak "hú az milyen okos, meg mindenkinek az van, vegyünk mi is egyet" alapon, akkor ajánlom, hogy mondjatok le róla! egy border collie rengeteg fárasztást igényel, nála nincs olyan, hogy most nincs kedvem kimenni, vagy úgyis rossz idő van, minek fárasszam le, mert nagyon igényli a foglalkozást, és ha nem használod ki az energiáját, akkor rombolni fog. Ha bordert szeretnétek magatokhoz venni, szánjatok rá pár hónapot, amíg alaposan utánanéztek a fajta igényeinek, esetleg felkerestek egy-két kutyasulit. én is csak azt tudom mondani, amit az előzők, hogy nézz körül egy menhelyen, vagy egy fajtamentésnél, ott a gondozók biztos tudnak ajánlani olyan kutyát, aki az igényeidnek megfelel.
2015. nov. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!