Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek kertbe?

Milyen kutyát vegyek kertbe?

Figyelt kérdés
Fő szempontok: gyerekszerető legyen (5 éves kislány), kis testű, vidám játékos? Házba nem visszük be :)

2015. okt. 9. 07:54
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Semmilyent ne vegyél, fogadj örökbe!
2015. okt. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Látom ezt is olvassa a lepontozó troll..
2015. okt. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

A kioktatók bek@phatják (10-es pl), a többieknek köszönöm.

Nem, nem fogunk tudni minden nap 3 órát külön vele foglalkozni, de amikor időnk engedi, igen. Fogjuk sétáltatni, játszani vele, stb. A családban van több kutya is, tehát "láttunk már ilyen állatot". Kistestű alatt nem a csivavát értem, tacskó, beagle pl. Ezek közül lesz valamelyik valószínűleg

2015. okt. 9. 22:13
 14/30 anonim ***** válasza:

Rövidszőrű tacsi szintén megfázik.

A beaglet pedig felejtsd el, ha nem tudsz vele sokat foglalkozni, mert a beagle vadászkutya. Attól mert mindenkinek az van (80%-ban 40ezres szaporítós, beteg, ideggyenge) attól még vadászkutya.

Én inkább a menhelyt jacaslom, én tök hülye igényekkel mentem oda és 6 kutya közül választhattam.

2015. okt. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Na, kérdező, a stílusod remek! Neked nemhogy kutya nem való, de még gyerek sem!!! Ilyen stílusra fogod nevelni a gyereked? Valaki (nem én) jó szándékkal mond tanácsokat és ez a válaszod?!! Gratulálok!!!
2015. okt. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
A sheltie imádja a gyerekeket és kertben is elvan,kedves kutyus, de én is menhelyit javasolnék inkább ha nincs pontos elképzelésed.
2015. okt. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Nem fogom bekapni, de 10-es válaszával az utolsó szóig egyetértek.
2015. okt. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

10-es vagyok


Háááhááá :D Fáj az igazság.


Tacskó sem való kintre,beagle-hez meg napi 3 óra a minimum,mert szökni,ásni,rombolni fog ééés mert vadászkutya.


Kicsit utána kéne nézni a fajtáknak.Nem pedig olyan dolgokkal jönni,amiről fogalmad sincs.

2015. okt. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Húha. Tacskót és beagle-t végképp nem javaslok, ha jót akarsz magatoknak is a kutyának is. Vadászkutyák, makacsak, mozgásigényük elég nagy, napi sétát, lefárasztást igényelnek. Egyébként ha ezt nem tudjátok biztosítani nekik, jöhet a szökdösés, ásás, felesleges rengeteg ugatás. Tacsit gyerek mellé szintén nem javasolnék. Ráadásul rövid szőrűek, kint télen nem jó nekik. Tacsiban ugyan van szálkás szőrű is, de mivel nagyon alacsony, neki sem egy ideális állapot télen, fagyban, hóban, sárban a kinti lét.


Ha már mindenképpen fajtatiszta kutyában gondolkozol, akkor gyerek mellé inkább labradort, golden retrievert, leonbergit, újfundlandit javasolnék. Bár ezek nem kis kutyák, főleg utóbbi kettő, de sokkal nyugisabbak. Két utóbbinak télen is remek kint, gyerekhez pedig sokkal jobban illenek természetre, mint pl. a tacsi vagy beagle.

2015. okt. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Igazad van 15-ös,holnap ki is tagadom. Te impotens gyökér. Menj vissza a kedvenc oldaladra és rázzad ott a képekre.

A tényleges segíteni akaróknak köszönöm (utolsó pl.) Átgondolom, akkor de tacsi, se Beagle.

2015. okt. 11. 10:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!