Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek kertbe?

Milyen kutyát vegyek kertbe?

Figyelt kérdés
Fő szempontok: gyerekszerető legyen (5 éves kislány), kis testű, vidám játékos? Házba nem visszük be :)

2015. okt. 9. 07:54
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok a gyökér, hanem te. Ha a gyereked mondjuk, már tudna olvasni, és azt olvasná, hogy az apja ilyen stílusban ír bárkinek is, még ha meg van bántva, akkor sem írunk így, most meg rám támadsz, hogy gyökér vagyok. Inkább gondolkozz el: a gyerek olyanná lesz, amilyen stílust otthon a szülőktől lát, hall. (Aztán ezek a gyerekek verik meg a tanárokat.) Ez nem túlzás!
2015. okt. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Neked halvány f*ngod nincs az egészről te véglény. Milyen jogon veszed szádra az én gyerekemet? Talán neked nincs és így próbálsz meg gyűlölködni? Vagy ha van, hát csak sajnálni tudom. Ha legközelebb eszedbe jut, hogy segítenél valakin, gyorsan verd ki a fejedből, többet ártasz vele. Ha nem tudod, mi a különbség segítség és kioktatás között, akkor olvasd el a többi hozzászólást.
2015. okt. 11. 23:10
 23/30 anonim ***** válasza:
Aki állítólag Önt kioktatta,(nem én voltam), az nem használt olyan szavakat, mint véglény, meg gyökér. Inkább Ön gondolkozzon el a stílusán. Ebben semmi gyűlölködés nem volt, Ön gyűlölködik egyfolytában.
2015. okt. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Látom, nagyon unatkozik, lehet, hogy el kellene menni dolgozni, azzal (talán) valami értéket is teremt... Ha nincs kedve, van még egy pár fórum, ahol lehet még fontoskodni, azzal jól eltelik a nap...
2015. okt. 12. 22:35
 25/30 anonim ***** válasza:

10-es vagyok


Speciel én sem hordtalak el a sárga földig csak kielemeztem mindent. Nem megsértődni kell és bunkón vissza válaszolni,hanem elgondolkodni.


Ha én is kirakok egy kérdést és mondjuk már 3-4 ember állítja ugyan azt,a hangnem mindegy,akkor elgondolkodok és utána nézek a dolgoknak,nem pedig bunkón vissza válaszolok,hogy már pedig nekem van igazam és ti csak kioktattok.


Ilyen felfogással ne haragudj kutya nem való neked.

Elvinnéd kutyasuliba és mondja a kiképző,hogy te vagy a hibás,hogy ilyen lett a kutya,rögtön neki mész a kiképzőnek és hogy neked van igazad blablabla..???


Utána kéne nézni a kutyafajtáknak,már ha egy kistestű fajtát beírsz elolvasol pár cikket kiderülhet,hogy nem kintre valóak pl. Kis utána olvasással az is kiderül,hogy gyerekszeretőnek nevelni kell a kutyát, és első sorban a gyereket!!! Hiszen a kutya ok nélkül sosem támad. A legtöbb szülő ott rontja el,hogy hagyja a gyerek had húzgálja a kutyák fülét farkát,lábát és stb. A kutya lehet morog,vicsorog,de a gyerek ebből nem jön rá,hogy hoppá a kutyának ez nem jó folytatja,majd a kutya oda kap és mindenki a kutyának ront,hogy el kell altatni. A kistestűek pedig különösen érzékenyebbek mint a nagyok. Így kistestűt vagy igen jól nevelt gyerek mellett lehet tartani akinek ha egyszer elmondod,hagyjad a kutyát hagyja is. Vagy inkább nagyobb testűeket,mert ők nem olyan érzékenyek. Jobban bírják a nyúzást,bár ott is figyelni kell,de egy két fül,farok húzástól nem akadnak ki,míg a kicsik ennyitől neki mennek a gyereknek. Tudom kistestűim vannak,naponta szembesülök ezzel. 5 éves unokahúgom tök jól bánik a mi kistestű kutyáinkkal. Elmagyaráztuk mit lehet mit nem. Nincs probléma,de mikor utcán meghúzzák csak úgy a kutya farkát az meg a gyerek felé kap én vagyok az idióta,persze,véletlenül sem a hülye szülő aki ezt engedni.



Na mind1. Egy szónak is száz a vége.


Nézz utána a kutyafajtáknak,mert kicsit el vagy tájolva.Illetve önmagadba is nézz,mert bunkó vagy nagyon.

2015. okt. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Na hát pont ez az, senki nem kért arra, hogy kielemezzél itt bármit is, és az meg végképp nem érdekel, hogy te MIÉRT NEM ajánlasz nekem kutyát. Ki vagy te itt, hogy kioktatsz?

Olvasd el mégegyszer a hozzászólásodat, utána te is gondolkozzál el egy kicsit.

Ezzel kezded???

"Leginkább semmilyet..."

Na tűnj innen a halál f.... te féreg

2015. okt. 13. 23:09
 27/30 anonim ***** válasza:

Már meg ne haragudj, de te kérdezted, milyen kutyát vegyél kertbe. Itt több válasz is érkezett, hogy ez azért nem így megy, nagyon át kell gondolni, te elmondtad az igényeit, de lehet hogy újat mondok: A KUTYA EGY ÉLŐLÉNY ÉS NEM VAGYONTÁRGY, hogy ottakert, kaja, meg a kislányt ne tépje szét. HA valamit akarsz tegyél érte, egy kutya sem olyan hogy előre programozott. Tanítani kell.

Nem mellékest, az egyetlen agybajos, rosszindulattól túlfűtött az te vagy, mert nem tetszik amit írtak? Attól még igaz.

2015. okt. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Fáj,hogy válaszoltam normálisan a kérdésre?? Akkor ne tetted volna fel,ha nem tudod elfogadni :D

De látom veled gondok vannak.


Azért elemeztem ki,hogy világosan láss!!!És igen első benyomásom a semmilyen volt,mert semmi olyat nem írtál ami egy kutyának is megfelelt volna.


De tudod mit vegyél akármilyen kutyát a KERTBE aztán majd ha elpusztul,izületes lesz,megtámadja a gyerekedet akkor légyszíves ne gyere ide sírni!!



Te vagy a féreg, kutya sem való neked,sajnálom a lányodat is.

2015. okt. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Te 28-as, szöveget érteni még általános iskolába kellett volna megtanulni a 10-es barátoddal együtt, aki szintén azt gondolja, hogy kutya csak neki való, úgyhogy ilyen tetveknek a fikázódásaiból inkább nem kérek. Mint mondottam korábban, érkezett pont elég normális válasz, mielőtt teleszemeteltétek az oldalakat.
2015. okt. 14. 19:00
 30/30 anonim ***** válasza:

28-as vagyok, 10-es is én vagyok.


Nem azt mondom,hogy nekem való csak kutya.Csak hát tudod van aki belátja,elgondolkozik a dolgokon és van aki meg háborog és a maga igazát fújja.

2015. okt. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!