Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismét én vagyok ezzel a...

Ismét én vagyok ezzel a gyönyörű kutyussal (anyja dalmata-huski keverék, apja fajtatiszta juhász?

Figyelt kérdés

A kutya napi szinten sétál 1-másfél órát(fut) erdő mellett lakunk és elengedem az erdőben,sétálok vele... 24kg és dalmata nagyságú(anyjától szinte csak ezt örökölte) :D nos mostis az etetéséről kérdezősködnék... régebben konzervet kapott de rájöttem hogy csak felesleges pénzkibaxás(80%víz) mostmár vettem neki jobb minőségű tápot(premiere high 5) szereti kap belőle amennyit kell neki adni+mindig friss víz. ezt hetente 4x a többi napon farhát+csirkecomb(főzve,rizzsel) nos az lenne a kérdésem hogy honnan tudom hogy a táppal jól lakik e és nem éhes még? illetve hogy csináljak neki házikosztot hogy nagyon laktató legyen,a csirkét imádja de nagyon laktatóra szeretném csinálni... +az is érdekelne ti hogy etetitek naponta a kutyusokat 1 hetet lebontva?

Http://kepfeltoltes.hu/100111/Dog_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg


2010. márc. 15. 23:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

tündéri. az én husky-vizsla keverékemnek is hasonló a szőre, de ő soványabb felépítésű, 20 kg-s tündér.

Remekül elvan házi koszton reggel, illetve délután vagy este száraz tápon, természetesen friss vízzel :)

Igen, napi kétszeri etetés, illetve télen több mindenképpen, főleg mert kerti kutya. Egyébként előfordul, hogy több tápot kap, egyszerű, olcsóbb tápot, ez a körülményektől függ.

Szép bundáért áztass lenmagot a vizébe.

2010. júl. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok: nem jutalom falatoztatom, nem igényli, okosan csinálja, amit kérek tőle, ha pedig nem éhes, az enyém egyszerűen nem eszi meg a maradékot, míg meg nem éhezik, viszont előszeretettel borítja fel a tálkáját, hogy válogasson :)
2010. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a választ,etetéssel azóta áttértem az acana tápre,ezt nagyon szereti:) mostanába házikosztot nem adok neki,csak néha mikor hús,csont marad... de minden héten kb 2x adok neki konzervet,tudom hogy 4% a hús benne,de a legolcsóbb 1240g-os konzervért a legjobb minőségű tápot is otthagyja:D olyan kellemeset böfög néha a konzerv után hogy imádom hallgatni:D köszönöm hogy válaszoltál!!!
2010. júl. 13. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!