Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák látják a szellemeket?

A kutyák látják a szellemeket?

Figyelt kérdés
A lépcsőházunkban meghalt egy öreg bácsi, anyukám talált rá. A kutyám az ajtóra néz, ugat, fél... Nagyon meg volt ma rémülve, ráugrott a mamámra. A mamám eddig nem mondta, mert félt hogy megilyedek... Egyik este arra ébredt, hogy két arc mered rá, amikor elfordult és vissza, akkor már nem volt ott semmi. Azt mondta nem félt, én viszont félek, pedig nem szabad. Hiszek a szellemekben, amúgy is depresszióm van, ez a dolog most nagyon megrázott. Hideg van a szobámba, ott volt a szellem, senki nem mer bemenni. Engem akar. 15/L
2015. okt. 13. 20:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves 9!


Egy eldöntendő kérdésre (igen/nem) miért csak az válaszolhat, aki szerint igen?

2015. okt. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Horváth Katherine válasza:
szerintem látnak mert a szellemeknek a kutya az első ellensége akit megöl és nekem volt 2 kutyám és mind2 elment másnap árokban találtunk vagyis elütötték!! :'(
2015. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!