Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tápváltás után mennyi idő...

Tápváltás után mennyi idő amíg kiderül ha nem bírja?

Figyelt kérdés

vettem brit tápot,először 3kilósat,azzal nem volt semmi probléma.

megvettem a 15kilósat.

többet adtam mint ami elő van írva,és híg lett a széklete.

diétára fogtam,csak rizst kapott 3 napig kevés főtt hússal.tegnap már kemény volt a széklete.ma reggel adtam egy kevés tápot,a normál adagnak kevesebb mint felét.

erre délután a kaki már lágyabb,és vastagon zöld nyálkás,meg fűdarabos.

ennél a tápnál hébe-hóba szokott nyálkás lenni,általában heti egyszer,de az is éppen hogy.

lehet hogy a tápot nem bírja a gyomra,és visszaváltsak a régire?

csak azért nem értem,mert elvileg akkor a 3 kilósnál is jelentkeznie kellett volna.

a kutya kedve viszont nem változott semmit,ugyanolyan pörgős,van étvágya,életkedve.

füvet mióta nálam van,mindig is evett,de nem foglalkoztam vele,mert napi 1-2 szálat csak,nem legel folyamatosan.

nem tudom hogy ezzel már menjek-e állatorvoshoz.


2015. nov. 1. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mindig vártam kb egy hetet az új táppal,ha 2 napig fosizik akkor rizst keverek mellé majd adom 1-2 napig,ha kemény a széklet utána rizs nélkül, megint csak várok 1-2 napot,ha fosizik nem jó a táp,ha nem akkor jó.


Én sem értem az előző 3 kg val nem volt gond ezzel miért van.


Régivel keverted és úgy álltál át az újra?

2015. nov. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen,a 2őt kevertem,de mire elfogyott az első,a másodikból egy kiló sem fogyott,szóval 2kilót már tisztán kapott.

eszembe jutott,hogy ma már adtam neki délelőtt csipkebogyót egészben.

de olyan gyorsan nem emészt,hogy 3órával később bekavarjon nem?

most a vacsit úgy adtam neki hogy kevés táp és rizs,holnap már látszódnia kell a változásnak.

2015. nov. 1. 17:00
 3/3 anonim ***** válasza:
3 óra elég ahhoz hogy bekavarjon. Lehet az lesz a ludas.
2015. nov. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!