Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Terelésre és a későbbiekben...

Terelésre és a későbbiekben tenyésztésre ti melyik Border Collie kennelt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Már van egy border collie-m, ő kevert vonalú, terelőversenyeken sikeresen szerepelünk. Hasonló kutyát keresek. (Okoskodók kíméljenek, a kutyám tk-es, betegségekre szűrt, stb). Nekem fontos a jó terelőösztön, de a küllem is valamilyen szinten, szóval nézzen ki border collie-nak, és ne egy kicsit szőrös agárnak. Versenyeken láttam már nem egy kutyát, de kíváncsi vagyok ki mit gondol.

2015. nov. 6. 19:18
1 2
 11/11 anonim válasza:
Milyen szintet szeretnél elérni bennük? Abban igaza van a többieknek, hogy nemzetközi vagy angol terelőversenyen szereplő szülőktől származó kutyáktól labdába sem fogsz rúgni egy CACIB versenyen. Hacsaknem elmészem mondjuk Bosznia-Hercegovinába kiállításra ... Ha meg itthon elterelgetnél velük, akkor van egy pár ...
2016. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!