Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Cane Corsonak van hosszabb...

A Cane Corsonak van hosszabb orrú verziója, vagyis milyen egy 7 hónapos Corso?

Figyelt kérdés
Nincs törzskönyve, a szüleinek van, még növendék. Nincs kifejlődve!

#Cane Corso növendék #7 hónapos Corso
2015. nov. 13. 14:57
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
53%

Nincs.

Esetleg képet tudsz mutatni?


Elöljáróban: Nem fajtatiszta corsód van: fajtajellegű keverék, mivel nincs törzskönyve, lelkiismeretes tenyésztőnél ez nem opció, ha akarod, ha nem, ad, így azt gondolom hogy sorozatgyártott, szapis kutyád van.

Azoknál meg bármi megeshet, ki tudja, lehet hogy dog is van benne.

2015. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
38%

Nem, egyféle változata van.


Ha nincs törzskönyve, akkor nem minősül fajtatisztának. Honnan tudod, hogy az az apja, akit annak mondanak? Simán lehet benne más fajta/keverék is.

2015. nov. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Van kép róla de nem tudom hogyan mutassam meg... Friss regisztráló vagyok!Köszönöm a pozitiv választ. Szüleit láttam, és nagyon szépek. Papirjukat is de sajnos plusz pénzembe került volna ha kérem a tk.-t. És én nem versenyre, és nem kiállításra hordom. Nincs szükség rá. Ez csupán kíváncsiság ugyanis képről ítélve kifikázták,miközben élőben sosem látták. Szerintem nem hosszú az orra. Belefér a négyzetbe, az orrcsúcsa nagyon formás. A standard képet szinte teljesen olyan a formája, de még csak 7 hónapos. A teste még nem olyan izmos.
2015. nov. 13. 15:28
 4/41 anonim ***** válasza:
Feltöltöd a kepfeltoltes.hu -ra. Amúgy láttad saját szemeddel az eredeti törzskönyvét a szülőknek vagy csak azt mondta, hogy van és kész?
2015. nov. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
70%

Ne haragudj, de te tényleg egy szaporító áldozata lettél...olyan nincs hogy nincs törzskönyv a kutyához, a TENYÉSZTŐ akkor is ad, ha neked nem kell, nem fogod használni, ugyanis azzal bizonyítod hogy igazi cane corsod van, a szülei is igazi cane corsok..Ő egy fajtajelleget mutató keverék kutya, akiért gondolom 40-50-60 ezer körüli összeget ha fizethettél (btw. Hogy gondolod, hogy ennyiből kijön egy kölyök? Egy igazi tenyésztő százezreket költ a kutyáira, a szülőkre és a leendő kölykökre, garanciát ad a kiskutyára, tanácsokkal lát el, ha valami baj van.)

Így hiába méricskéled, igazítod a standardhoz, mondom: épphogy dog is lehet benne, staffi bármilyen más fajta.

És örülj neki ha annyival megúszod, hogy hosszabb lesz a feje, kitudja milyen más genetikai degeneratív betegsége lehet, ami majd csak később jön ki.

(Inkább ne jöjjön, de szaporított kutyánál 99,9 % hogy lesz valamilyen baja a felelőtlen párosítás miatt. Sok esetben a szülők akár testvérek is lehetnek !)

1-es voltam.

2015. nov. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
85%

A tk. nem kerülhet plusz pénzbe. Miért is kerülne, hiszen mire a kölyök eladásra kerül, addigra már törzskönyveztette a tenyésztő.


Ilyen szöveggel a szaporítók szoktak jönni. Sajnos nem garantált, hogy valóban azok a kutyád szülei, akiket mondtak. Az is lényeges lenne, hogy vannak-e eü. szűréseik a fajtára jellemző örökletes betegségek ellen? Van-e tenyészszemléjük? (99%, hogy nincs).


Hiába rendelkeznek a szülők törzskönyvvel (ha tényleg...), ettől még nem biztos, hogy akár egészségügyileg, akár küllemben, akár wesenben (jellem, viselkedés) megfelelnek továbbtenyésztésre.

2015. nov. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

[link]

Link a képhez. Láttam a tk.-t .

Ez feltetételezés, hisz egy ember hasraütött és azt mondta nem Corso. A srác semmit sem látott, se a kutyát se a papírt, se a tk.-t . Úgy hogy az alapozás mindig értelmetlen . Nekem nem fontos hogy mennyire milyen. Tőlem lehet hurka alakú is. 😄 Úgy hogy ennek az a lényege hogy képről mit tudtuk mondani. 😉 Köszi

2015. nov. 13. 16:26
 8/41 A kérdező kommentje:

[link]


[link]

még képek...

2015. nov. 13. 16:38
 9/41 bollocks ***** válasza:
65%
Nagyon szép keverék, remélem nem került sokba.
2015. nov. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Örülök hogy tetszik 😁

Tőlem lehet kínai pincsi is 😁

Azért Örülök a válasznak 😃 köszi

2015. nov. 13. 16:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!