Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Cane Corsonak van hosszabb...

A Cane Corsonak van hosszabb orrú verziója, vagyis milyen egy 7 hónapos Corso?

Figyelt kérdés
Nincs törzskönyve, a szüleinek van, még növendék. Nincs kifejlődve!

#Cane Corso növendék #7 hónapos Corso
2015. nov. 13. 14:57
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Ez biza keverék, nincs benne sok corso.
2015. nov. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

nem minden törzskönyves corso tökéletes. nem egyet láttam, amelyik tk-es volt és vagy csőrös volt, vagy közelebb állt a masztiffhoz a feje.

Nemcsak az számít, a szülőknek van törzskönyvük, hanem az is, a szülők megfelelnek-e a standardnak.

Két törzskönyves kutyát összerakva sem biztos, hogy a fajtának mindenben tökéletesen megfelelő kölykök születnek.

Ezért van a tenyészszemle.

2015. nov. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
52%
Itt csak az a baj, hogy több millió keverék él utcán, menhelyen, gyepmesteri telepen altatásra ítélve, te pedig pénzeltél egy olyan embert, aki munka helyett a keverékek gyártásából akar megélni. Vagyis pénzelted, hogy még több utcai, gyepis kutya legyen. Innentől kezdve sajnos már nem lehet téged a felelős állattartók közé sorolni...
2015. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Rendben Köszi! Értem amit mondotok, de nekem nincsenek alap elveim evvel szemben. Ő ilyen lett és kész. Van egy csodálatos , okos gyerekszerető kutyám akit nagyon szeret a család nekem ez a fontos. Lehet h nem tökletes, de nekem igy tetszik.Nagyszülőkről nem tudok semmit,talán onnan ütött vissza a dolog.Ismétlem gyönyörű kutya, nekem mindegy hogy fél centivel hosszabb-e az orra. Nem előítéletet kértem, hanem véleményt. Köszönöm a pozitív válaszokat.
2015. nov. 13. 20:59
 15/41 anonim ***** válasza:
53%
Tavasztól indul megint a kiállítás szezon. Egy szép napon, ha találsz a közeledben kiállítást, elmentek családostul, kutyástul nézelődni. megkeresed a corsokat és akár véleményt is kaphatsz az ott lévőktől.
2015. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

[link]

Szerintetek ő keverék? Ugyanis annak ítélték.

2015. nov. 13. 21:10
 17/41 A kérdező kommentje:

Ő nem az én kutyám.

Szuper ötlet a találka. 😊

És igazad van nem mindegyik tökéletes. Olyan nincs, csak olyan ami kitűnik a többi közül a felmenői miatt. Az enyém nem, de nem is kell hogy kitünjön. Nem azért vettem hogy villogjak vele h milyen csudálatos fajtatiszta 6 generációval visszamenőleg milyen tökéletes. Nem arra van, nem versenyre viszem, ő hobby állat. 😊

2015. nov. 13. 21:20
 18/41 anonim ***** válasza:

Időpont ma 21:10

Manapság annak a kutyának, amelyiknek nincs törzskönyve, a keverék megnevezés jár. Ha erősen lehet egy bizonyos fajtához kötni, akkor megkapja a fajtajellegű keverék címet.

2015. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Nekem megfelel. Szerintem jó dolog hogy vannak akik megértik az ember mondani valóját. Az értékelésen múlik nyilván. 😊 A kutya még rengeteget fog változni. Egyes oldalakon keresgéltem kicsit a kennelek között, és szerintem tök olyan. Youtuon is van videó róluk, saját honlapokon is. Érdemes lenne már csak a kíváncsiság kedvéért egy értékelt fajta kennellel felvenni a kapcsolatot. 😊 Ők biztosan tudnának okosakat mondani.
2015. nov. 13. 21:42
 20/41 anonim ***** válasza:
14%

Szép kutya, nagyon, ez tény. Viszont Magyarország teljes vagyonában mernék fogadni, hogy van benne német dog. Teljesen olyan a feje, mint egy dognak.

Szóval hosszú az orra, igen.


Viszont: nyilván neked tetszik szereted...de mivel remélem nem sokat, de kifizettél érte, egy keverékért, akihez hasolót biztos találtál volna, talán még kölyköt is. Hogy hol? Illatoson, gyepiken menhelyen. De mivel te most kifizettél egy szaporítónak, 3 másik kutya életének végére tettél pontot. Keresletet generáltál, az olcsó, beteges "bóvlira"-olyan embertől, akit aztán kereshetsz ha baj van! Olyan embertől, aki csak a haszon reményében tesz össze akár testvér kutyákat is !!

Mint írtam, örülj, ha nem lesz DP-s, egyéb ízületi bajos, vagy más genetikei degenerációtól sem fog szenvedni.


1-es voltam.

2015. nov. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!