Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eteti valaki a kutyáját...

Eteti valaki a kutyáját Josera kutyatáppal? Ha igen, mi a véleményetek róla? És milyen kutyátok van? Köszi.

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Fúúú ezt nem ismerem...

Lehet valami japán, vagy angol táp.

Szerintem a BIOMILL A JÓ.

2010. márc. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia. Igen, én Joserával etetek. Német prémium és profi minőségű kutyatáp. Nekem német juhászom van, az agilo-t kapja. Nekem nagyon bevált, illetve a kutyámnak is. Előírt mennyiséget kapja, és sokkal több tápanyagot felhasznál belőle, mint egyéb más tápokból. Összevetettem más tápokkal(elég nagy nevűekkel) és magasan veri. Körülöttem rengetegen etetnek Joserával, és mindenkinek bevált :) Bátran ajánlani tudom.

Ezekről még azt is tudni kell, hogy nem termetre fejlesztették ki ezeket a tápokat, hanem mozgásigényre.

Milyen kutyád van, amivel etetni szeretnéd?

2010. márc. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Boxerem lesz. A jövő hétvégén hozhatom el, akkor lesz 8 hetes. Gondoltam addig is tájékozódom a különböző tápok iránt. Köszi a választ!
2010. márc. 22. 10:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan etesd Joserával, kölyköknek a kids és a junior a megfelelő, a különbség a kettő közt, hogy az egyik profi a másik prémium minőség. Sok sikert a kis jövevényhez ;)
2010. márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!