Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai bulldog (standard)...

Amerikai bulldog (standard) mennyire jó választás?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a fajta, sokat is olvastam utána, de csak leírásokat, úgyhogy kíváncsi lennék a ti történeteitekre is :-)

Hozzá kell tennem, hogy jó pár évig biztosan nem veszek semmilyen kutyát, először a saját életemet szeretném elindítani, viszont addig is szívesen meghallgatnálak titeket :-)


2015. nov. 19. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:

volt már kutyád? Mert kell kutyás tapasztalat. Minden neveléstől függ, láttam már jámbor és brutál ambulldogot is, de alapjában normális, csak makacs és domináns is lehet, ezt bele kell kalkulálni. Vagy szukát vegyél, az jámborabb. De csak normális helyről, sok fajtánál ha rossz helyről veszel és ideggyenge lesz, akár végzetes is lehet :( erről van száz meg egy történet, hogy mennyi baja van egy szapcsis kutyának, nem csak küllemre hanem jellemre is, de nyilván erre nem vagy kíváncsi:D


Társnak amúgy nagyon jó kutya, ragaszkodó, én is szemezek a fajtával, bár nekem kicsit nagy:D

2015. nov. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!