Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert van az, hogy a facebooko...

Miert van az, hogy a facebookos kutyas csoportokban vagy bunko okoskodok vannak csak, illetve a sok gyoker, akik azon elvezkednek, hogy a neveletlen kutyajuk miket tett tonkre? Rendes csoport nem letezik?

Figyelt kérdés

Vannak az ilyen kikepzos csoportok. Na onnan szoszerint ket perc utan kileptem, olyan undoritoan ellenseges, bunko es huu de okos volt. Aztan ott vannak azok, akik kepeket tesznek ki a kutyaikrol, ami szerintem szuper. De minden 2. kepen az van, hogy; jaaajj ma az en cucika pucika bebi medvem letepte az asztalrol a teritot kristalyvazastul es tanyerostul, aztan az asztalra sz@rt, hat nem ediiii? (keppel illusztralva a kart termeszetesen, ahogy a kutya halal boldogan ul elotte) Aztan a masik: ma az en edes kis olebecskem szetragott minden kabelt es letepett minden fuggonyt es meg a szonyeget is feltepte, de imadom!!

Na mindkettotol elkap a hanyinger...

Megkerdeztem kommentbe, hogy ilyenkor csak lefotozzatok es leszidjatok vagy valami vagy ennyi volt? Es mindegyik egybol haborgott, hogy megszidni?? Normalis vagy? Lelki beteg lesz a putyimutyim... (Hanyinger megint elojott-.-) Es tudom hihetetlenul hangzik, de mind ilyen retardalt az ilyen csoportokban, plusz nem gazdag emberekrol van szo, akik megtehetik, hogy rohogjenek egyet es a szobalany majd takarit es vesz ujat. Ezek atlag emberek, atlag fizetessel, akik megis havi minimum 50 ezres karokon rohognek. Engem mar maga az is zavarna, ha lenne ki kifizesse, hogy nekem kell utanajarni, ujravenni stb., plusz ha rakiabalsz a kutyara, foleg ha rajtakapod es kizavarod a szobabol vagy hazbol, abba meg egy sem halt bele. Nyilvan nem kell megverni oket, de ezektol rosszul vagyok.. Sok gyagyas es a neveletlen dogje...

Nincsen rendes ilyen fenykep megosztos kutyas csoport?? Ahol tenyleg normalisak az emberek es nem fogyatekosan, de nem is agresszivek.



2015. dec. 1. 00:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kb. 2 hetente 1 nap reggel este nyers hús, másnap koplalás harmadnap Acana.


Próbálkoztam a tisztán nyers etetéssel de egy idő után feladtam, mivel túl parás vagyok az általam összeállított étrend optimális mivolta miatt.


Egyébiránt pedig te is előítéletes vagy:)

2015. dec. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!