Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mikor illik és...

Szerintetek mikor illik és mikor nem illik kutyát sétáltatni?

Figyelt kérdés
800 fős faluban lakom. Csak azért kérdezem mert múltkor mondta egy ember hogy ne este vigyem a kutyát mert felverek mindenkit. Körülbelül fél 7-kor mondta ezt...
2015. dec. 24. 20:32
1 2
 11/15 Szilvi & Argos ***** válasza:
72%

Ilyenkor vagy elmondhatod a "felelős kutyás sétáltat-nevel, magának semmi köze, hogy mikor sétáltatok" c. opuszt, amit úgyis tök felesleges, vagy fapofával továbbmész...esetleg mosolyogva megköszönöd a dolgot és szép napot kívánsz...utóbbi következtében lesz igencsak vérvörös a feje a méregtől az ipsének :D

Volt már, hogy éjfélkor sétáltattam, mikor pl esküvőről jöttem haza...annyi van, hogy ahol sok kutya van, igyekszem gyorsabban áthaladni

2015. dec. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%

Ha a Te kutyád fegyelmezett akkor tökmindegy.

Ha tudod, hogy x utcában 5 őrjöngő kutya is lakik, akkor mondjuk ne arra menj esti órákban.


Én Budapest egyik belső kerületében lakom, na itt például az ablakom felőli utcában lakik egy csaj aki mindig éjjel viszi sétáltatni a spánieljét és elég ugatós. Mármint a kutya :D Komolyan, éjjel 3-kor felriadtam, hogy mi ez az üvöltés, már azt hittem kidobtak vagy elütöttek egy kutyát, hát mondom kinézek aztán ha baj van leszaladok...Hát csak a spániel tartott egyszemélyes koncertet, mert látott valamit :D


Amúgy nekem is eljátszotta a kutyám, hogy éjjel 1-kor meg hajnali ötkor elkezdett ugatni, de én egy pillanat alatt elkussoltattam.

2015. dec. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Válaszok alapján nem olyan egetrengető dolog este sétáltatni a kutyát. Szerintem csak van néhány idegbeteg akinek rossz napja van és az mindenért szól. Egyébként ha tehetem napközben viszem a kutyát. Éjfélkor sétáltatni meg azért egy kicsit túlzás.
2015. dec. 24. 23:25
 14/15 Szilvi & Argos ***** válasza:
72%

Miért lenne túlzás? Amikor 24 napig volt itthon hagyva (kaját-vizet kapott), nyilván elviszem sétálni...utána egy napig aludtam :P

És aki pl három műszakban dolgozik és este 22 után ér haza?

2015. dec. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is 11- éjfél körül vittem a kutyákat esti sétára, mikor anno 3 műszakban dolgoztam, és délutános voltam. Most is mindjárt megyek velük:) Nincs ebben semmi túlzás, akkor megyek, amikor jól esik. Amíg az enyémek nem ugatnak, nem zavarnak senkit, addig senkinek nincs joga ebbe beleszólni.
2015. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!