Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Páromtól kapok egy kutyát és...

Páromtól kapok egy kutyát és később szét megyünk, hogy előzzem meg, hogy ne nála maradjon a kutya?

Figyelt kérdés

Csak elméleti kérdés,nincs párom. Csak tudni szeretném,ha ilyen lenne mit hogy tegyek.


De voltak ismerőseim ahol gond volt a kutya elhelyezése,ha szakítottak.


Szóval adott az,hogy elmegyünk tenyésztőhöz és én kiválasztom a kutyust,ő kifizeti.Bevásárol mindent hozzá stb.

Aztán mondjuk 1 év múlva szakítunk. Ő meg követeli,hogy a kutyát ő vette,így nála maradjon.


Ha az elején a chipet,oltási könyvet mindent a nevemre iratok akkor nem lenne gond ebből nem?


2016. jan. 3. 13:24
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ezért senkivel sem jönnék össze,hogy kutyát vegyen -.-


Én is tudok venni magamnak. Mindent ő fizet,meg a kutyavétel árára gondoltam meg mondjuk alap dolgok,tálak,póráz,fekhely.Minden mást én állnék. Kaját oltások stb,meg utána is én fizetnék a kutyára mindent.


Mint írtam csak elméleti kérdés.

Nincs párom,nem is randizgatok,egyenlőre más fontosabb dolgaim vannak. Pár hete történt meg egy barátnőmmel hasonló,hogy párjától kapott még 3 éve egy spánielt,tenyésztőtől és a kutyusnak együtt vettek minden mást,de több költség a párját terhelte,de együtt voltak,nem volt probléma. Barátnőm volt sokat a kutyával,vitte suliba, ő foglalkozott vele. Párja rengeteget dolgozott,ezért is lepte meg egy kutyussal,hogy mivel sokat dolgozik barátnőm ne legyen annyira egyedül.


Viszont pár hete szakított és a pasi követeli a kutyát.Pedig simogatáson kívül nem sokat foglalkozott a kutyával a 3 év alatt.

Abszolút a kutya barátnőmhöz kötődik,párjára nem is hallgat.


Érdekelt a téma,ennyi.

2016. jan. 3. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!