Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok az olyan gazdikr...

Mit gondoltok az olyan gazdikról, akik nem engedik oda más kutyához a kutyájukat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 16:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
Elég hülyék. Ismerek olyanokat is, akik a kan kutyájukat már kölyökkorától elzárják a többi kantól, mert szerintük a kanok verekszenek. És nem yorkikról vagy ilyesmikről van szó, hanem border collieról és boxerről!
2010. márc. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
49%
Mi sem engedjük oda más kutyákhoz a mienket, de mi azért, mert nekik ugrik. Szinte mindegyiknek. A balesete óta ilyen. Mindenki mondja de de nyugodtan idejöhet mert nem bántja, de ha meg odamegy és nekiugrik akkor én leszek a hibás. Egyébként meg én sokkal jobban "utálom" az olyan embereket akik fűhez fához odaengedik a kuytájukat és meg sem kérdezik. Gondolm te is kedves kérdező meg az előző drága válaszoló is ilyenek vagytok..
2010. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Igen nálunk is van jópár ilyen a lakótelepen. Pont tegnap találkoztunk először egy óriás snaucer bébivel (kb. 4 hónapos lehetett) a gazdája meg rögtön el kezdett sipítozni, h ne engedjem oda, mert nagyon félti a kutyuskáját....

De nagyon sok ilyen kutya van a környékünkön, a legtöbb ezek közül még sosem volt szabadon engedve.... :(

Tiszta antiszociális idegroncsokká tette őket a gazdája.

Úgy sajnálom őket.

2010. márc. 25. 16:34
 4/25 anonim ***** válasza:
48%
Azt hogy semmi közöm hozzá, hogy elitéljem mert ő ismeri a kutyáját, neki van oka és ha nincs is akkor is az dolga! Szerintem foglalkozz a saját dolgoddal! Nekem az olyanokból van elegem akik nem képesek pórázra venni a sajátjukat, és az gondolkozás nélkül odamegy mindenkihez, még akkor is ha a másik gazda nem akarja, és utána még annyit sem tud kinyögni hogy bocs, csak kiabál egyet erőtlenül hogy Buksi gyere vissza... -.-"
2010. márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Én senkihez nem engedem oda a kutyámat kérdezés nélkül. Kösz, hogy ítélkezel anélkül, hogy ismernél. De azokról, akikről beszéltem, meg van a véleményem. Lehetőséget sem adnak a kutyájuknak a szocializálódásra. Nem azzal van a bajom, aki azért nem engedi oda, mert nem barátságos, hanem azzal, aki eleve nem engedi. Pl. akiket példának hoztam fel. 1. voltam.
2010. márc. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nyilván, valószínűleg. Te meg a kutyára fogod, hogy ő ilyen amikor te cseszted el...
2010. márc. 25. 16:36
 7/25 A kérdező kommentje:
A kutyám pórázon volt -_-
2010. márc. 25. 16:36
 8/25 anonim ***** válasza:
43%

Azt, hogy nyílván van annyi helyzetfelismerési képességük, hogy el tudják dönteni, hova engedjék a kutyájukat.

Kb három hete épp sétáltattam a kutyám, amikor "összefutottunk" egy másik kutyával, én elhúztam az én kutyám, mert elég agresszív, főleg más kutyákkal szemben, erre a másik kutya gazdája rámripakodott, hogy "Engedje má ide, had szagolják meg egymást". Először ideges lettem, hogy miért dönti el helyettem bárki is, hogy mi biztonságos a kutyákra nézve és mi nem, hisz én ismerem a legjobban a kutyám, és nyílván azért nem engedem oda, mert okom van rá, de aztán gondoltam, ha ez ennyire hülye, akkor oda engedem a kutyám, majd ebből tanulni fog. Reméltem, hogy összeverekszenek a kutyák, de sajnos épp jó napja volt a kutyámnak. Am én utálom, ha minden jött-ment oda engedi hozzánk a kutyájukat, illendő lenne megkérdezni először, hogy én jó ötletnek tartom e, vagy nem beteg esetleg a kutya...stb.

2010. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%
első vagyok. előző válaszolóval teljesen egyetértek.
2010. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%
bocsi második voltam :S
2010. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!