Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha blokkol a kutya...

Mulder614 kérdése:

Mit tegyek ha blokkol a kutya a pórázon?

Figyelt kérdés

10-hetes középázsiai juhászkutyám van,és 6-hetes kora otta van rajta a nyakörv szóval azt megszokta.

Az udvaron sokszor ráteszem a porázt h szokja. De nem tudom vinni sehová :(

ha a kapun kimentem leül és nem jön ki a pályára sem ami 40.méterre lenne. Ha húzom fuldoklik, ha hagyom akkor ül tovább. Sokszor mégis kierőszakoltam h jöjjön és hiába viszem harmincadjára sem akar jönni,pedig már ismeri az utat. A pályán jól erzi magát ha elengedem,de ha lássa h messzebb akarom vinni hazaszalad.



2016. jan. 5. 11:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

nem fél amúgy egyáltalán mert ha a kerítésnek szalad egy nála 4xer nagyobb kutya egyből odamegy hozzá szagolgatni. sose szaladt még el kutya elő...

annyi hogy makacs, lehet mert juhászkutya és benne van hogy a területét kel védelmezni és nem akar eljönni otthonról. na nem tudom. de lassan haladok vele azért. jutalom falatokkal.

2016. jan. 6. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!