Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam egy Cane Corso-t mit...

JackJones kérdése:

Találtam egy Cane Corso-t mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Találtam egy Cane Corso-t, ugy kb 3 év körül lehet, erős,robosztus állással,telt izomzattal, úgy durván 55 kg körül lehet, szóval a kutya fajtájához képest szerintem nagy méretű. Szóval, itt az a gáz, hogy hazahoztam. Mikor megtaláltam odajött hozzám, tök jófej volt, el voltam vele, nyugodtak tűnt. Mikor hazahoztam és eltelt 1-2 nap, mindent ami mozgott, szó szerint ölt volna meg, másik kutyát, macskát és volt hogy emberre is mozdult. Volt hogy nekem is odakapott pedig én vagyok az egyetlen akihez bújik. Édesapámnak is van mikor nekimegy, ha kicsit "furcsán" nyúl felé. Szóval mostmár nem nagyon tűr meg semmit és senkit. Hallottam egy kutyakiképzőtől, hogy a Corso egy gazdás és mivel 3 éves, ezért nem fogad el, maximum megtűr. Amúgy Zeusznak hívják, nála bátrabb és erősebb kutyával nem találkoztam még. A minap kiszökött és bement egy tanyára ahol 3 komondor állt vele szembe, morgott és ugrott egyet és elsétált mellettük, a komondorok meg sem nyikkantak. Nem tudom mit kéne tennem vele, szófogadatlan, házörző az biztos, de vitatkozom ez miatt magammal, hogy félek hogy egyszer megöl valakit. Itt az a gond hogy túlságosan megszerettem. A hátsó kertben van nekem elengedve a műszaki cuccok miatt egy argentin-dog, nagyon nem szereti őt, nemhogy őt, semmit lassan. Mondják, hogy lehetséges hogy így lett nevelve hogy ne fogadjon el semmit és senkit. A gazdája nem keresi, chip nincs benne ugyhogy azonosítani nem tudtam.
2016. jan. 11. 19:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kerestem a gazdáját jóval több mint 14 napig, még most is kint van a plakát egyes helyeken ahol nem tépték le a suhancok. A körülvevő városokban is megkérdeztem az állatorvosokat, hogy nem-e járt már ott a kutya. Fél éve van nálam, mostanára már kicsit nyugodt a természete amíg nem zaklatják, de még most sem tűr el állatot és idegent sajnos, de eléggé megbarátkozott a családdal, mikor olyan kedve van játszik is. Egyébként tanított kutya, ad pacsit, csettintésre fekszik, leül, támad. Ezt unokabátyám nézte meg nála hogy van e tanítva, aki szerintetek nem kiképző.
2016. jan. 12. 18:11
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván kiképző, ha egyszer kutyákat képez, csak más szakterületen jó, mint amire neked szükséged van.
2016. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja akkor nem szóltam (hogy keresd a gazdit) :)
2016. jan. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
55 kg? Akkor az kislány. Az enyém fiú és nyomja a 70 kg-t. Én a helyedben talált cane corsot kutyaidomárhoz vinném befogadásra, mert nem tudodhatod, hol, hogyan, kinél szocializálódott. Nagybátyámék is befogadtak ilyet, de nem bírtak vele, minden kisebb állatnak neki akart menni. Az enyém kölyök korától nálam van. Én tudom, hogy szocializáltam. necces, ne tartsd meg.
2016. jún. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!