Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyüszít, vonyít. Két napja...

Nyüszít, vonyít. Két napja van nálam egy több mint 6 hetes francia bulldog kislány! Gondolom a kora miatt de semmit sem tudok tőle tenni a lakásban (mosdó, fürdés, evés, tanulás) hogy ne nyüszítsen?

Figyelt kérdés
k tőle tenni a lakásban (mosdó, fürdés, evés, tanulás) hogy ne nyüszítse. Sőt egyre inkább már fokozza és vonyít. Nem tudok egész nap a földön ülni és babusgatni és nem is gondolom, hogy jó ötlet. A lakók viszont nem biztos, hogy tolerálják főleg, hogy már már nekem is okoz idegesítő pillanatokat. Nagyon szeretem és megoldást illetve tanácsot szeretnék kérni, hogyan reagáljak a viselkedésére?

2016. jan. 16. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Tudom, hogy nem ez a kérdés, de miért van nálad 6 hetesen? Törvény szerint is csak 8 hetesen kaphatnád meg, pont amiatt, mert ilyenkor az anyja mellett még a helye és szenved. Képzeld el ilyen ha egy kisbabát veszel el az anyjától. Ő is folyamatosan sírni fog.
2016. jan. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
17%

Nekem is francia bulldogom van

mar majdnem 1 eves

ugy tapasztaltam en is, hogy akkor sir amikor egyedul marad

az a helyzet ezzel a fajtaval hogy nagyon tarsas kisallat

Probald meg ugy (nalam ez altalaban bevalik) hogy ha sir akkor engedd magad melle, hogy ott legyen veled, de ne foglalkozz vele, max egyet egyet simits vegig a buksijan

ha pedig megis sir, meg kell szidni

meg fogja tanulni hogy azt nem szabad es meg kell elegednie azzal hogy szunyokaljon melletted vagy elszorakozon egyedul is

adj neki egy plussjatekot amit ragosgathat

es ha ugyes es csendben eljatszik egyedul, meg kell dicserni :(

Hirtelen ennyit tudok mondani

remelem segitettem

2016. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Valószínűleg az a baja, hogy elhoztátok az anyjától és egy idegen helyre került. Amúgy miért hoztad el hat hetesen, a törvényben is benne van, hogy nyolc hetes kora előtt nem választhatóak el az anyjuktól. Illetve én megnézetném a dokival is, mivel feltehetőleg szaporítótól van és ki tudja milyen betegségeket hordozhat és persze oltani és féreghajtani is kellene.

2016. jan. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
17%

Elso kommentelohoz szolva, ha kesobb valasztod el az anyjatol akkor is sir

ilyen a fajta

az enyem mondom mar 1 eves szinte es meg mindig sirdogal ha egyedul van

Vagy kell hagyni hogy melletted legyen, vagy adni valamit amivel elfoglalja magat

esetleg TVt, radiot is lehet kapcsolni neki

2016. jan. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló első kutyusom én nem értek hozzá nem tudom ezt . Akitől elhoztam ő mondta ,hogy már anyukától külön van illetve önállóan eszik , vihető én pedig elhoztam és most teljesen tehetetlennek érzem magam
2016. jan. 16. 16:53
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Ha egy kicsit is utánajárnál, akkor tudnád.

Ha egy kicsit is utánajárnál, nem vettél volna szaporítótól kutyát...

2016. jan. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Én is amondó vagyok, hogy "kissé" meggondolatlan voltál, amikor kutyát akartál, de nem bírtál belegondolni (és feltehetően másokat sem hallgattál meg), hogy milyen következményekre számíts.
2016. jan. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Attól hogy önállóan eszik, a törvény az törvény! 8 hetes kora előtt törvénytelen a kutyát eladni/elajándékozni. Könnyen lehet, hogy valami betegség miatt nyüszít, bélférges, vagy akármi baja lehet, mivel szaporítótól szerezted be, nem lehet tudni, mi a baja.
2016. jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%

Hagyjátok már, ez is újmagyar..

Azok tudnak ilyen értelmeseket kérdezni..


Bocsi.. IEN...

2016. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Még bőven az anyja mellett lenne a helye... :-( Vidd el oltatni, most kell kapnia az első oltását 6 hetesen (gondolom a szaporítónál semmit nem kapott...) féreghajtani is kell mert azt se hiszem hogy kapott, illetve chipet is kell kapnia.
2016. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!